Tahincioğlu İnşaat 2022 Yılına 4 Dev Konut Projesi İle İmzasını Atacak!

Konut projeleri ile Türkiye'nin en büyük inşaat markalarından biri olma başarısını gösteren Tahincioğlu İnşaat 2022 yılına 4 yeni konut projesi ile imzasını atmaya hazırlanıyor.

Konut Projeleri 24.02.2022 - 11:38 24.02.2022 - 11:38 Gülcan Özer

İnşaat sektörü bir süredir ekonomide yaşanan dalgalanma ve inşaat maliyet endeksinde yaşanan fiyat yükselişi nedeni ile üretime zorunlu ara vermişti. Pek çok marka lansmanını yaptığı projeleri dahi rafa kaldırmış, lansman hazırlığı yapılan dev konut projeleri ertelenmişti. 

Süreçte konuta olan talebin her geçen gün artmaya devam etmesi ile inşaat sektöründe beklenen kıpırdama başlarken yeni konut projesi müjdesi veren dev markalardan biride Tahincioğlu Grup oldu. Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu yapmış olduğu açıklama ile 2022 yılında 4 yeni konut projesine başlayacaklarını ilan etti. 

TAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL KONUT PROJELERİ HANGİ İLLERDE OLACAK?

2021 senesinde Emlak Konut GYO ile ortak yürüttükleri projelerde satış şampiyonu olan Tahincioğlu Gayrimenkul 2021 senesinde bin adet bağımsız bölümü teslim ettiklerini, 2022 senesinde de konut teslimlerini sürdüreceklerini belirterek çok sayıda yeni konut projesine başlayacaklarını duyurdu. 

özcan tahincioğlu

Tahincioğlu yapmış olduğu açıklamasında gayrimenkulün mevcut dönem içerisinde en iyi yatırım aracı olduğunu belirterek "Güneydeki ilk konut projemizi Göcek’te gerçekleştiriyoruz. Uzun süredir araştırmalarımızı yoğunlaştırdığımız Bodrum’da da yeni projelere 2022’de başlayacağız” diyerek Ege ve Güney bölgelere yöneleceklerini söyledi. 

tahincioğlu gayrimenkul

Göcek'te yeni bir proje geliştirecek olan Tahincioğlu Bodrum'da da lüks markalı konut projesi yapacaklarını, İstanbul'da ise Ataşehir bölgesinde 3. projelerine imza atacaklarını belirterek 2022 senesinin 4. projesi olarak ise Mercan projesini hayata geçirmeyi planladıklarını dile getirdi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@