Taksi, Özel Halk Otobüsü, Okul Servisi Hat Plaka İhale İlanları 6-10 Aralık 2021

6 Aralık ile 10 Aralık tarihleri arasında 5 farklı ticari plaka ihale duyurusu bulunuyor. Ticari plaka ilanları taksi, özel halk otobüsü, okul servisi için olurken 5 duyuru 4 farklı şehir için oldu.

Finans 04.12.2021 - 15:02 04.12.2021 - 15:02 Mustafa Karagöz

Belediye başkanlıkları ticari hat plaka ihale ilanları yayımladılar. Aralık ayının kalan bölümü için geçerli olacak duyurularda toplam 5 ayrı ihale duyurusu bulunuyor. Kahramanmaraş, Van, Konya ve Samsun için olan ilanlarda 5 farklı ihale düzenlenecek. Bu şehirler arasında yer alan Kahramanmaraş için ise 2 ayrı ihale var. İhaleler aralık ayının 10. gününden sonra aşağıda yer alan tabloda ilan edilen tarihlerde yapılacak. 

4 ŞEHİRDE 5 AYRI TİCARİ HAT PLAKA İHALE İLANI

Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı bir ihale duyurusu ise 30 adet özel halk otobüsü hattını kiralayacağını duyurdu. Söz konusu kiralama işlemleri için ihale ilanları ise 15 Aralık tarihinde düzenlenecek. Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ise kent geneli il merkezinde geçerli olacak C plaka ihalesi yapacağını açıkladı. Konya için geçerli olan ihale 21 Aralık tarihinde düzenlendi. 

Kahramanmaraş için ise iki farklı ihale ilanı olduğunu yukarıda bildirmiştik.  İhale ilanlarının ilkinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Pazarcık  İlçesinde10 adet ve Çağlayancerit İlçesinde 5 adet olmak üzere toplamda 15 adet  S Plaka kiralayacağını açıkladı. İkinci ihale duyurusunda ise Afşin İlçesinde 10 adet ve Elbistan İlçesinde 10 adet olmak üzere toplamda 20 adet (S) Plaka kiralayacak. 

TAKSİ DURAĞI VE TAKSİ PLAKASI KİRALAMA İHALE İLANI

Samsun Büyükşehir Belediyesi ise hem taksi durağı hemde taksi plakası ihale ilanı düzenleyeceğini açıkladı. Belediye başkanlığı duyurusunda aynı bölgede taksi plaka satışı ve yine taksi durağı kiralaması yapacağını ilan etti. 

GÜNCEL DUYURULAR GÖRSEL TABLO

TİCARİ PLAKA İHALE İLANLARI ARALIK 2021

Ticari plaka ihale ilanlarına katılacak olan vatandaşla tüm işlemleri belediyeler üzerinden tamamlayacaklar. Başvuru işlemleri için belediye ihale birimlerine gidilmesi talep edilen evraklar ile birlikte ihale başvurularının tamamlanması gerekiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@