Tam 120 Ay Vade! İşyeri Alacaklar Beklediğiniz Kredi Halkbank'ta

Halkbank işyeri kredisi müşterilerine 120 ay vade fırsatı sunuyor. Halkbank üzerinden kredi kullanıp işyeri alacaklar için ayrıca esnek ve kolay ödeme olanakları sunuluyor.

Finans 28.09.2021 - 16:55 28.09.2021 - 16:55 Mustafa KARAGÖZ

Bireysel ihtiyaç kredisi kullanımı ile vatandaşlar işyeri almak istediklerinde bankalar en fazla 36 ay vadeli kredi olanağı sunuyorlar. Ancak Halkbank dükkan alacak müşterilerine daha uzun vadeli ödeme planıyla kredi olanağı sunuyor. 

HALKBANK'TAN UZUN VADELİ ÖDEME PLANIYLA İŞYERİ KREDİSİ

Halkbank ilan ettiği işyeri kredisinde hemen hemen hiçbir bankada olmayan uzun vade olanağı ile ön planda yer alıyor. 

Çok sayıda banka işyeri kredisini ihtiyaç kredisi kapsamında sağlıyor. Bu bağlamda en uzun 36 ay vade sağlanan kredi kullanımlarında bazı bankalarda ise 60 ay olanağı yer alıyor. Tüm bunların dışında Halkbank ise müşterilerine tam 10 yıllık bir ödeme planı sunuyor. 

Halkbank işyeri kredisi kullanacaklar için bir açıklamada bulunarak tüm gerekli bilgileri paylaştı.

"Herhangi bir ticari faaliyeti bulunmayan gerçek kişilerin, ticari olmayan yatırım (kiraya vermek) amacına yönelik olarak üçüncü şahıslardan satın alacakları işyeri niteliğindeki gayrimenkullerin finansmanı için kullandırılan kredimizdir."

HALKBANK'TAN 2 ÖZELLİK BİRDEN

Halkbank müşterilerinin kredi kullanımları öncesinde iki özellikten bahsetti. İlk özellik emlak365.com olarak yukarıda tüm detayları ile değindiğimiz 120 ay vade olanağı olurken ikinci özellik kredi limiti. 

İşyeri alacaklar için Halkbank müşterilerine alınacak işyerinin ekspertiz değerinin yüzde 50'si oranında kredi sağladığını duyurdu. Bu hesaplama formülü ile 300.000 TL değerinde ki bir işyeri kredisi için Halkbank'tan 150.000 kredi kullanılabilecek. Geri ödemeler ise 3 aydan 120 aya kadar uzatılabilecek. 

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Halkbank işyeri kredisi kullanımlarında müşterilere kişiye özel faiz oranı sunulacak. İlan edilen faiz oranları müşterilere uygun olursa başvuru işlemleri Halkbank şubelerinden bizzat yapılacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@