Tapu Genel Müdürlüğü'nden Müge Anlı'ya 'Teşekkürler' Paylaşımı

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında ATV'de program yapan Müge Anlı'ya teşekkür etti.

EMLAK MAGAZİN 19.12.2019 - 11:22 15.07.2021 - 00:11 SERHATMEDYA

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımında ATV'de program yapan Müge Anlı'ya teşekkür etti. İşte söz konusu video ve detayları.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğuı paylaşımında Müge Anlı'ya, kurum personeli hakkında sözleri nedeniyle teşekkür etti.MÜGE ANLI'YA TEŞEKKÜR PAYLAŞIMIATV'de hafta içi her sabah yayınlanan Müge Anlı'yla Tatlı Sert Programında, Tapu Genel Müdürlüğü çalışanlarına yönelik bazı iddialar ortaya atıldı. Programda yer alan bir kadın, tapu işlemlerine dair yaptığı konuşmasına Müge Anlı tepki gösterdi. Tapu Genel Müdürlüğü'nde özellikle tapu işlemlerinde personellerin ne kadar özenli çalıştığından bahseden Müge Anlı bu durumdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Programa katılan kadının ifadelerinde söylediklerinin o şekilde olamayacağını ifade eden Müge Anlı, personellerin her duruma büyük özen gösterdiklerini hatta daha sonra mağduriyet yaşanmaması adına unutulan noktalarda vatandaşlara uyarıda bulunduklarını ifade etti. KURUMUN SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞILDIMüge Anlı'nın Tapu Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışan personellerine yönelik bu açıklamasına kurumdan Teşekkürler paylaşımı geldi. İşte Kurumun O Paylaşımı

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@