Tapu Kadastro 125 Kamu Personeli Alımı: Büro Memuru ve Tekniker

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 2020 yılı memur alım ilanı yayımlandı. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak olan memur alımlarına başvurular ÖSYM Başkanlığı aracılığıyla yapılacak. Diğer detaylar haberimizde.

Emlak İş İlanları 09.01.2020 - 23:05 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 2020 yılı memur alım ilanı yayımlandı. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak olan memur alımlarına başvurular ÖSYM Başkanlığı aracılığıyla yapılacak. Diğer detaylar haberimizde.

2020 yılının hemen başında memur alımı yapacağını duyuran kurumlardan birisi Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü oldu. Kurum tarafından yayımlanan memur alım ilanı emlak365.com olarak siz okuyucularımıza emlak sektörü iş ilanları kapsamında aktarıyoruz.  Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü memur alım ilanına ilişkin tüm bilinmesi gerekenler sizlerle. 2020 TAPU KADASTRO MEMUR ALIMI KADROLARITapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan memur alım ilanında alımların iki kadroda olacağı bildirildi. Ancak bu iki kadroya yapılacak olan alımlara farklı önlisans bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. İşte ilan metninde yer alan açık kadrolar ve öğrenim şartları.BÜRO MEMURU ALIMIÜniversitelerin iki yıllık önlisans bölümlerinden olan Emlak ve Emlak Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi veya Gayrimenkul Yönetimi ve Pazarlama ön lisans programlarının birinden mezun olmak.TEKNİKER ALIMIÜniversitelerin iki yıllık önlisans bölümlerinden olan Tapu ve Kadastro, Tapu Kadastro veya Tapu Kadastro Meslek Yüksekokulu ön lisans programlarının birinden mezun olmak.TAPU'YA MEMUR ALIMI MÜLAKATSIZ OLACAKTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için en önemli detaylardan bir tanesi, tercih işlemlerinin ÖSYM aracılığıyla yapılacak olması. Merkezi atama yöntemi ile yapılacak memur alımları KPSS puan sıralaması üstünlüğüne göre olacak. BAŞVURU İŞLEMLERİTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 2020 yılı memur alım ilanı için başvuru işlemleri 15 Ocak tarihine kadar devam edecek. Adaylar başvurularını ÖSYM üzerinden yapacaklar. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@