Tapu Müdürlüğünde Yolsuzluk Operasyonu "10 Kişi Gözaltına Alındı"

Bursa'ya bağlı olan İnegöl ilçesinde polis ekipleri yolsuzluk iddiası ile baskın düzenledi. Düzenlenen baskında 10 kişi gözaltına alındı. Detaylar haberimizde...

Emlak Haberleri 09.11.2018 - 14:54 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Bursa'ya bağlı olan İnegöl ilçesinde polis ekipleri yolsuzluk iddiası ile baskın düzenledi. Düzenlenen baskında 10 kişi gözaltına alındı.
Detaylar haberimizde...

Gözaltına alınan 10 kişiden 4 tanesinin tapu memuru, 6 tanesinin ise emlakçı olduğu iddia edildi. İnegöl Tapu Müdürlüğü yolsuzluk iddiası ile sarsıldı. Yapılan ihbarı değerlendiren yetkililer İnegöl Tapu Müdürlüğü çatısı altında gerçekleştirilen işlemleri incelemek üzere müfettiş görevlendirdi. 4 Tapu Memuru, 6 Emlakçı Göz Altına Alındı! Denetimde bulunan müfettişlerin titiz çalışmaları sonucunda bazı usulsüzlükler ve yolsuzluklar tespit edildi. Müfettişlerin yapmış oldukları denetimler ve tespit etmiş oldukları usulsüzlükler nedeni ile güvenlik güçleri operasyon düzenledi. Güvenlik güçleri tarafından düzenlenen operasyonda 4'ü tapu memuru ve 6'sı emlakçı olmak üzere toplam 10 kişi yolsuzluk iddiası ile göz altına alındı. Göz altına alınan zanlılar hakkında yasal işlemler başlatılırken konu hakkındaki soruşturmanın devam ettiği öğrenildi. Haber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@