Tarihi Osmanlı Köşkü Rekor Fiyatla Satışta! Ziverbey Razi Trak Köşkü Fiyatı Kaç TL?

İstanbul'un en değerli köşkleri arasında yer alan Tarihi Ziverbey Razi Trak Köşkü rekor fiyatla satışa çıktı. Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden biri olarak gösterilen Razi Trak Köşkü satışta!

Emlak Magazin 23.12.2021 - 11:25 23.12.2021 - 11:25 Gülcan Özer

İstanbul'un en gözde köşkleri arasında yer alan ve yıllara meydan okuyan mimarisi ile dikkat çeken Tarihi Ziverbey Razi Trak Köşkü için satılık köşk ilanı yayımlandı. Osmanlı İmparatorluğu döneminden günümüze miras kalan tarihi köşk İstanbul'un en değerli ilçeleri arasında yer alan Kadıköy'de Ziverbey bölgesinde yer alıyor. 

19. yüzyılın son döneminde inşa edilen ve son derece geniş bir bahçenin içerisine inşa edilen köşk sahip olduğu muhteşem özelliği ile İstanbul'da satılık köşk ilanları arayan kişilerin dikkatini çekiyor. Tarihi köşkü almak isteyen kişilerin merakla bekledikleri satış fiyatı da açıklandı. 

TARİHİ ZİVERBEY RAZİ TRAK KÖŞKÜ SATILIK İLANI YAYIMLANDI: TARİHİ KÖŞKÜN SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Özel bir emlak şirketi tarafından yayımlanan satılık köşk ilanı İstanbul emlak piyasasını hareketlendirdi. Mısır Hanedanına üye olan prenseslere de ev sahipliği yapan, Cumhuriyet döneminde Atatürk'ün silah arkadaşı olan Kazım Karabekir Paşa ve dönemin ünlü edebiyatçılarının da uğrak yeri olan Tarihi Ziverbey Razi Trak Köşkü 5 metreye ulaşan tavan yüksekliği ile sarayları aratmayan bir yapıya sahip. 

razi trak köşkü satış ilanı

1.294 metrekare büyüklüğe sahip olan bahçenin tam merkezine inşa edilen tarihi köşk 4 kattan oluşuyor. 4 katlı tarihi köşkte salon, yatak odası ve oturma odası gibi toplam 26 bölüm bulunurken tarihi köşkün satış fiyatı ise internet sitesinde 85 milyon lira olarak duyuruldu.

razi trak köşkü 2

1. derece tarihi eser vasıflı olan köşkün taliplileri olduğu belirtiliyor. Lüks konut alım ve satım işlemlerini yapan şirket tarafından yayımlanan ilan ile köşk hakkında merak edilen tüm detaylara yer veriliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@