Tarım Kredi 28 Aralık İndirimleri Belli Oldu! 5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatı Yine Düştü, 23 Ürün İçin Özel İndirim Yapıldı!

Tarım Kredi marketlerinde yine indirimler gündem oldu. Tarım kredi marketlerine alışveriş için giden vatandaşlar çok sayıda indirimle karşılaştılar. 5 litre ayçiçek yağı kaç TL'ye düştü?

Tarım Kredi 28 Aralık İndirimleri Belli Oldu! 5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatı Yine Düştü, 23 Ürün İçin Özel İndirim Yapıldı!

Türkiye'de gıda ve diğer ihtiyaç maddelerine gelen fahiş zamların ardından vatandaşın tek gündemi bu konu oldu. Vatandaşlar kısıtlı bütçeleriyle ailelerinin geçimlerini sağlamaya çalışırken döviz kurlarında meydana gelen düşüşlerle beraber marketlerde indirim yapılması da büyük bir beklenti haline geldi. Bir devlet kurumu olarak Tarım Kredi bu kritik dönemde özel bir sorumnluluyk alarak fiyatlarda kayda değer indirimler yaptı. Tarım Kredi 28 Aralık 2021 Salı günü indirimleri açıklandı. Tarım Kredi hangi ürünlerde ne kadar indirim yaptı?

TARIM KREDİ AYÇİÇEK YAĞINDA İNDİRİM YAPTI!

Son dönemlerde fiyatı en çok yükselen ve market zamlarında sembol bir ürün haline gelen Ayçiçek yağında Tarım Kredi çok özel bir indirim yaptı. Ayçiçek yağı maliyetlerinin yüksek olması ve vatandaşların bu ürün için fahiş fiyat ödemelerinden dolayı Tarım Kredi yüzde 10 seviyesinde indirimi devreye soktu. Daha önce 118,50 TL'ye satılan Tarım Kredi Anadolu Ayçiçek Yağı 5 litre dar ağızlı ürün artık 105,90 TL'den satılmaya başlandı. Vatandaşlar tüm Tarım Kredi marketlerinden ayçiçek yağını bu fiyata satın alabilecek. Ayrıca indirimli ayçiçek yağına oluşacak olan yüksek talebi karşılamak için Tarım Kredi marketlerinde bu ürünün yeteri sayıda temin edildiği bildirildi.

EN UYGUN FİYATLI AYÇİÇEK YAĞI TARIM KREDİ MARKETLERDE

Ayçiçek yağı fiyatlarında tüm marketlerde indirimler olsa da bu indirimler yeterli seviyede bulunmadı. Vatandaşlar yükseliş oranında indirim beklerken en yüksek indirimi yine Tarım Kredi yaptı. Tarım Kredi marketleri ayçiçek yağı ihtiyacı olan vatandaşların uğrak yeri haline geldi.

TARIM KREDİ GÜNCEL İNDİRİM LİSTESİ!

Tarım Kredi marketlerindeki indirimler sadece ayçiçek yağı indirimi ile sınırlı kalmadı. Vatandaşların zor durumda kalmaması için sorumluluk alan Tarım Kredi çok sayıda üründe ciddi indirimler yaptı. Yayınlanan Tarım Kredi indirim listesine göre 1 kg un fiyatı 9,50 TL'den 6,90 TL'ye, 2,5 kg mercimek fiyatı 38,90 TL'den 31,90 TL'ye, 2,5 kg pirinç fiyatı 26,75 TL'den 22,25 TL'ye, 1 kg küp şeker fiyatı 8,50 TL'den 7,75 TL'ye, Familia 12'li havlu kağıt fiyatı 69,90 TL'den 59,90 TL'ye düştü.

tarım kredi indirim listesi

Tarım Kredi marketlerinde indirimler vatandaşların hizmetine sunuldu. İndirimli alışveriş yapmak isteyenler bu marketlere giderek indirim imkanından yararlanabiliyorlar.

SONRAKİ HABER