Tarım Kredi Marketlerde İndirim! Ayçiçek Yağı, Un, Bakliyat Ürünlerinde Pazar Fırsatı

Tarım Kredi Kooperatifi haftasonu indirimleri yaptı. 5 LT Tarım Kredi ayçiçek yağı ile un, şeker ve bazı bakliyat ürünlerinde indirime gitti. İşte Tarım Kredi Kooperatifi ürünlerinde son indirimler.

Tarım Kredi Marketlerde İndirim! Ayçiçek Yağı, Un, Bakliyat Ürünlerinde Pazar Fırsatı

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri müşterilere hem ucuz hemde çok kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Ayçiçek yağı oldukça sevilen Tarım Kredi yeni bir indirime imza attı. Firma 5 litre yağın fiyatını 109 TL'den aşağı çekti. İşte o fiyatlar.

TARIM KREDİ KOOPERATİFİNDE FİYAT İNDİRİMİ

Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde ayçiçek yağına indirim geldi. Dolar kurunda yaşanan son hareketlerin ardından bazı ürünlerinde indirime giren market, indirim tutarının ürüne göre yüzde 30'luk oranlara denk geldiğini açıkladı. Marketlerde ilk dikkat edilen ürünlerin başında gelen 5 litre Ayçiçek yağında da indirime giden Tarım Kredi temel gıda ürünlerinde fiyatları genel olarak düşürdü.

Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik AŞ Genel Müdürü Bayramali Yıldırım ilk yapmış olduğu açıklamasında döviz kurunda yaşanan geri çekilme sonrasında fiyatlardaki indirimleri beklemeden satış fiyatlarında indirim yapıldığını açıkladı. Peki indirimler sonrasında Tarım Kredi Marketlerde hangi ürün kaç TL oldu. İndirimli ürünler ve indirimli ürünlerin satış fiyatları.

Tarım Kredi marka 5 litre Ayçiçek Yağ: 105.90 TL oldu.

Tarım Kredi markette satılan Anadolu Kırmızı Mercimek 1 Kg. 10,90 TL, Anadolu Un 1 kg 6.90 TL, Anadolu Osmancık Pirinç 2.5 kg 22.25 TL ve Anadolu Nohut 1 kg 9.90 TL oldu.

Çay fiyatlarında da indirime giden marka Tiryaki Siyah Çay 1 kilogram çayı 31.90 TL'den satışa çıkardı. Bunun dışında fiyatı merak edilen bebek bezinde de indirim yapılırken Sleepy Çocuk Bezi Çeşitleri 39.90 TL'den satılacak.

SONRAKİ HABER