Tarım Kredi Marketlerde Ramazan İndirimi Başladı! Yüzde 10 İndirimli Ayçiçek Yağı, Un, Kıyma, Şeker Kampanyası

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde Ramazan kampanyası başladı. Ayçiçek yağı, un, kıyma, şeker gibi birçok ürünün yüzde 10 indirimli satılacağı duyurusu yapıldı.

Finans 01.04.2022 - 14:22 01.04.2022 - 14:22 Büşra Uluşen

Ramazan ayının hemen öncesinde vatandaşların market alışverişlerini uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirilmesini hedefleyen Tarım Kredi Kooperatif Market, ürünlerde yüzde 10'luk indirim yaptı. Ayçiçek yağının zincir marketlerde bir hayli pahalı satışa sunulmasının ardından Tarım Kredide kendi markası ayçiçek yağı sadece 129,95 TL'ye raflarda yerini aldı. 

TARIM KREDİ'DEN RAMAZAN İNDİRİMİ! AYÇİÇEK YAĞI 129 TL!

Tarım Kredi Kooperatif Market, Ramazan ayı öncesinde satış fiyatlarını açıkladı. Tarım Kredi Pazarlama ve marketçilik Genel Müdürü Bayram Ali Yıldırım, TMO, Et ve Süt Kurumu, Türk Şeker ve kendi markalaraını uygun fiyatlarla vatandaşlara ulaştıracaklarını ifade etti. 

Yıldırım'ın açıklamalarına göre 5 litrelik ayçiçek yağı 129 TL'ye, Et ve Süt Kurumu 800 gram kuşbaşı eti 55.50 TL'ye ve 800 gram kıyma 45.50 TL'ye vatandaşlara sunulacak. 

Screenshot_1-3

Tarım Kredi Kooperatiflerinde aynı standart ve kalitedeki ürünler piyasanın altında fiyatlarla satılıyor. Buna bir de Ramazan indirimi eklendiğinde yaklaşık yüzde 10 oranında bir ucuzluk görülüyor. Tarım kredide 5 kg buğday ununu fiyatı güncel olarak 51,90 TL'den raflarda yerini alıyor.

Bunun yanında vatandaşlara verilen KoopKart ile de hayırseverler istedikleri miktarı doldurarak bu kartları ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilecek ve ramazan sofralarında katkı yapabilecek. 

STOK SIKINTISI YOK

Son dönemde yapılan zamlar nedeniyle vatandaşların stok konusunda endişe duyduğu belirtilirken, genel müdür Tarım Kredi Kooperatifi olarak gıda arz ve stok sıkıntısının olmadığını ve Türk çiftçisinin ürünlerinin herkese yeteceğini belirtti. 

Tarım Kredi Kooperatifleri, önceki gün Mardin Artuklu'da 1000. mağazasını açarak Türkiye'nin dört bir yanında bulunmaya devam ediyor. 

Haber: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@