Taşıt kredisi ile araba alacaklara QNB Finansbank’tan büyük fırsat!

Hayallerindeki otomobile kavuşmak isteyenler,bankaların taşıt kredisi kampanyalarına büyük ilgi göstermeye devam ediyor.Son olarak QNB Finansbank’tan müjdeli haber geldi. Taşıt kredisinin detayları...

Finans 03.05.2022 - 17:35 03.05.2022 - 17:38 Duygu Dilan Duman

2022 yılında sıfır kilometre veya ikinci el taşıt sahibi olmak isteyenler, bankaların taşıt kredisi kampanyalarını gözden geçiriyor. Müşterilerine toplu miktarda nakit para desteği veren bankalar bu sayede müşterilerine fiyatları giderek artan otomobillere sahip olma imkanı tanıyor. Bankadan taşıt kredisi ile hayallerindeki otomobile ulaşmak isteyenler için QNB Finansbank duyurusu geldi.

Türkiye’nin en popüler özel bankalarından biri olan QNB Finansbank, resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyurusunda taşıt kredisi detaylarını açıkladı. QNB Finansbank taşıt kredisinde uyguladığı faiz oranını yeniden güncelledi ve faiz indirimi yaptı. Bu haber, özellikle hayallerindeki arabayı satın almak için fırsat kollayan binlerce kişinin heyecanlanmasına yetti. Peki QNB Finansbank taşıt kredisi faiz oranı ne kadar? QNB Finansbank’tan taşıt kredisi nasıl çekilir?

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Faiz Oranı

qnb-finansbank-duyurdu-2-mayisa-kadar-yapilan-200-tl-ve-uzeri-harcamalarin-150-tlsi-banka-tarafindan-karsilanacak

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan QNB Finansbank, taşıt kredisi kampanyaları ile adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenler QNB Finansbank taşıt kredisi kampanyası ile bu hayaline kolaylıkla kavuşabiliyor. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklamada QNB Finansbank güncel taşıt kredisi faiz oranı yüzde 2.57 olarak açıklandı. Böylelikle banka satın alınacak aracın en fazla yüzde 80 değerinde taşıt kredisi vermeye devam ediyor. Vatandaşlar QNB Finansbank düşük faizli taşıt kredisi kampanyası ile bu dönemde otomobil sahibi olma fırsatını kaçırmıyor.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sıfır kilometre veya ikinci el otomobil almak için QNB Finansbank taşıt kredisi kampanyasını tercih eden vatandaşların yüzü güldü. QNB Finansbank taşıt kredisi kampanyasına başvurular online kanallar ve banka şubeleri üzerinden devam ediyor. Bankadan taşıt kredisi çekebilmek için vatandaşların nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikametgah belgesi ve alınacak aracın ruhsat fotokopisi gibi belgelerle QNB Finansbank’a başvuruda bulunmak yeterli oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@