0.85 Faizli Ziraat Bankası Taşıt Kredisi! 60 Ay Vadeli Ödeme Avantajıyla

Ziraat Bankası müşterilerine yerli üretim araçlara özel faizle kredi imkanı sağlıyor.

0.85 Faizli Ziraat Bankası Taşıt Kredisi! 60 Ay Vadeli Ödeme Avantajıyla

Ziraat Bankası müşterilerine yerli üretim araçlara özel faizle kredi imkanı sağlıyor. Bu kredi kullanımı sadece ticari araçlarda geçerli olup müşterilere 60 ay vade ile ödeme fırsatı sunuluyor. Ziraat Bankası'nın kendi sitesinden ilan ettiği kampanyalı taşıt kredisi özellikleri.

Ticari araç almak isteyen firmalar, vatandaşlar için özel bir kredi imkanı bulunuyor. Ziraat Bankası tarafından uzun süre önce başlatılan ve son dönemlerde güncellenen taşıt kredisinde sunulan yeni oranlar, ödeme planları, yıllık maliyet oranlarına ilişkin detaylar şu şekilde;ARAÇ ALACAKLARA ÖZEL TAŞIT KREDİSİZiraat Bankası'nın ilk olarak 20219 yılında sağladığı yerli üretime özel araç kredisi binek ve ticari araç alımları için sunulmuştu. 2020 yılının ortasında pandemi sürecinde ise banka almş olduğu karar kapsamında fahiş fiyat artışı yapan firmalara bu krediyi sağlamayacağını duyurdu. Alınan kararın ardından ise söz konusu taşıt kredisinin sadece ticari araç modellerinde geçerli olduğu duyuruldu. İlan Edilen Yeni ÖzelliklerZiraat Bankası'nın resmi web sitesinden söz konusu kredi için son özellikler açıklandı. Banka yapmış olduğu açıklamasında sıfır km ticari araçları satın almak isteyen müşterilere uygun şartlarda finansman sağlanması amacı ile özel taşıt kredisi paketi hazırladığını duyurdu. Bu kredi paketi kapsamında müşterilere sunulan iki farklı faiz oranı bulunuyor. Ziraat Bankası Kasım Aralık 2020 döneminde müşterilerinin yerli üretim 0 km ticari araç almaları durumunda yüzde 0.85 ve yüzde 1.05 faiz oranıyla kredi sağladığını duyurdu. Müşteriler geri ödemelerini standart taşıt kredisi geri ödeme planıyla 60 ay vade ile ödeyecekler.

100 BİN TL KREDİ KULLANIMINDA OLUŞAN MALİYET TABLOSUZiraat Bankası'nın yerli ticari araçlar için sağladığı bu oranlarla 100.000 TL kredi kullanılması ve 60 aylık ödeme planı oluşturulması durumunda; aylık %1,05 faiz oranı, %0,50 kredi tahsis ücreti ile yıllık maliyet oranı % 14,3276 oluyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)