1.599 TL Taksitle 50 Bin TL Taşıt Kredisi Yapı Kredi Bankası'nda

Yaz aylarına otomobil satın alarak girmek isteyen vatandaşların taşıt kredisi maliyetleri üzerinde incelemeleri devam ediyor. En uygun taşıt kredisi kampanyalarından birisi düzenleyen Yapı Kredi Bankası'nın taşıt kredisi faizi aylık yüzde kaç? Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi hesaplama tablosu...

1.599 TL Taksitle 50 Bin TL Taşıt Kredisi Yapı Kredi Bankası'nda

Yaz aylşarı başlamadan önce bir otomobil satın almak isteyen vatandaşların sayısı son zamanlarda oldukça arttı. Bu nedenle de taşıt kredisi talepleri yükselince de bankalardan yeni hamleler gelmeye başladı. Bankalar taşıt kredisi kampanyaları düzenleyerek otomobil satın almak isteyen  müşterilerine taşıt finansmanı sağlıyorlar. Ancak her bankanın kendi kredi politikasına oluşturulan taşıt kredisi kampanyaları bankadan bankaya çok büyük farklılıklar gösterebiliyor. 

YAPI KREDİ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Taşıt kredisi kampanyasında müşterilere sağladığı imkanlar açısından avantajlı bankalardan birisi olarak gösterilen Yapı Kredi Bankası da ciddi kredi talepleri almaya devam ediyor. Hemen hemen her marka sıfır kilometre otomobil için ayrı bir kredi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi Bankası müşterilerine bu şekilde yardımcı oluyor. 

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi kampanyasının özelliklerini araştıran vatandaşlar oldukça cazip imklanları görünce bankaya kredi talebinde bulunuyorlar. Genellikle özel bankalarda taşıt kredisi kampanyalarında müşterilere aylık yüzde 1,75 ve üzerinde faiz uygulanıyor. Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi kampanyalarında faiz oranını ise yüzde 1,59'a indirdi. Özel bankalar arasında en uygun taşıt finansmanını sağlayan Yapı Kredi Bankası müşterilerine esnek ödeme imkanları da sunuyor. Bu şekilde ödeme güçlüğü oluşmadan kredi taksitlerini ödeyen müşteriler kolaylıkla otomobil sahibi olabiliyorlar.

50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA 

Yapı Kredi Bankası'ndan taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık 1,59 kredi faizi uygulanıyor. 50 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşterilere değişen vadelere göre farklı taksitler hesaplanıyor. 12 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi kullananlar aylık 4.701 TL, 24 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi kullananlar aylık 2.616 TL, 36 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi kullananlar aylık 1.932 TL, 48 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi kullananlar aylık 1.599 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Yorumlar (0)