1.663 TL Taksit, 60 Bin TL Taşıt Kredisi! Halkbank Otomobil Sahibi Olacaklara Kaçırılmayacak Fırsat Sundu!

Otomobil satın almak isteyenlere Halkbank'tan avantajlı fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. Sıfır ve ikinci el arabalar için verilen taşıt kredilerinden yararlanan vatandaşlar kolay bir şekilde otomobil sahibi olabiliyorlar. Halkbank taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

1.663 TL Taksit, 60 Bin TL Taşıt Kredisi! Halkbank Otomobil Sahibi Olacaklara Kaçırılmayacak Fırsat Sundu!

Türkiye'de otomobil satın alma yönündeki taleplerde son günlerde çok ciddi bir artış meydana geldi. Ancak otomobil fiyatlarının yüksek oluşu bu konuda taleplerin gerçekleşme aşamasında vatandaşların temkinli hareket etmelerine neden oluyor. Birikimleri ile otomobil satın almak isteyen  vatandaşlar taşıt klredisi kullanmaya adeta mecbur durumda kalıyorlar. 

Taşıt kredisi kullanırken en avantajlı imkanları araştıran vatandaşlar için Halkbank tarafından oldukça kapsamlı bir taşıt kredisi kampanyası düzenleniyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler hem sıfır kilometre hem de ikinci el araba alırken finansman desteği elde edebiliyorlar. Halkbank taşıt kredisi kampanyası ile çok sayıda fırsat da müşterilerin kullanımına sunuluyor.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Halkbank taşıt kredisi kampanyasında müşterilere 60 aya kadar vade imkanı belirli şartlarda sağlanıyor. Burada en belirleyici unsur satın alınacak otomobilin fatura ve kasko değeri oluyor. Esasında sıfır kilometre otomobiller için bu 60 ay imkanı kanunen bulunmuyor. 60 ay imkanı olabilmesi için satın alınacak otomobilin fatura değerinin 120 Bin TL'yi geçmemesi gerekiyor. Bu fiyata sıfır kilometre otomobil olmadığı için direkt olarak sıfır kilometre otomobiller için verilen taşıt kredisi vadesi azami 48 ay olabiliyor. 

Kasko değeri 120 Bin TL'yi aşmayan ikinci el otomobillere Halkbank tarafından 60 ay vadeli taşıt kredisi verilebiliyor. Ayrıca hem sıfır hem de ikinci el otomobiller için verilen taşıt kredilerinde esnek ödeme imkanları sunuluyor. Bu imkanları değerlendiren müşteriler otomobillerini kjolay bir şekilde satın alıp kredi geri ödemelerini de rahat bir şekilde yapabiliyorlar. 

60 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'ın taşıt kredisi kampanyasında müşterilere aylık yüzde 1,54 faiz oranı uygulanıyor. 60 ay vadeli 60 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.663 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda müşterilerin ödedikleri toplam geri ödeme ise 99.788 TL oluyor. 

Yorumlar (0)