2. El Otomobil Alacaklara Akbank'tan Özel Taşıt Kredisi Kampanyası Başladı!

Türkiye'de son dönemlerde sıfır kilometre otomobillerden ziyade ikinci el otomobillerin satışı ön plana çıkmaya başladı.

2. El Otomobil Alacaklara Akbank'tan Özel Taşıt Kredisi Kampanyası Başladı!

Türkiye'de son dönemlerde sıfır kilometre otomobillerden ziyade ikinci el otomobillerin satışı ön plana çıkmaya başladı. İkinci el otomobil almak isteyen müşterilere Akbank tarafından finansal destek veriliyor. Akbank 2. el taşıt kredisi şartları nelerdir?

Türkiye'de sıfır kilometre araçların yeteri kadar piyasaya sürülememesi neticesinde vatandaşlar ikinci el otomobillere daha çok ilgi göstermeye başladılar. Bankalar da bu konuda adım atarak ikinci el araçlar için verdikleri taşıt kredilerini geliştirmeye başladılar.AKBANK'TAN 2. EL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI!Akbank tarafından müşterilere sunulan ikinci el taşıt kredisi kampanyasında çok sayıda imkan sağlanıyor. Banka tarafından yapılan bilgilendirmeye göre ikinci el araçlar için verilecek olan taşıt kredilerinde kasko ve rehin zorunluluğu kaldırıldı.KREDİ TAKSİTLERİ HANE HALKININ AYLIK GELİRİNİN YÜZDE 50'SİNİ GEÇMEMELİAkbank'tan ikinci el taşıt kredisi almak isteyen müşterilerin 18 yaşından büyük olmaları ve istihbaratta olumsuz raporlarının bulunmaması gerekiyor. Ayrıca hane halkı aylık ortalama gelirinin yüzde 50'sini geçmeyecek kredi taksitleri oluşturulmalı.AYLIK YÜZDE 1,35 FAİZ Akbank ikinci el taşıt kredisi kampanyası kapsamında finansman desteği almak isteyen müşteriler 60 aya kadar vadeyle taşıt kredilerini kullanabiliyorlar. Bu kredilere Akbank tarafından aylık yüzde 1,35 faiz uygulanıyor. Bu şartlarda 40.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.047 TL ödeme yapıyorlar.Öte yandan Akbank'ın kampanyalı 2. el taşıt kredilerinde müşteriler daha düşük faizli kredi imkanına sahip olabiliyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)