2. El Taşıt Kredisinde En Avantajlı Kredi Vakıfbank’ta

Vakıfbank Şubat ayı içinde kampanyalı 2.

2. El Taşıt Kredisinde En Avantajlı Kredi Vakıfbank’ta
Vakıfbank Şubat ayı içinde kampanyalı 2. el taşıt kredisini kullandırmaya başladı. Bu kapsamda ikinci el taşıt alacaklar bankadan %,1,48 faiz oranı üzerinden 100 bin TL’ye kadar araç kredisi alabilecekler.

Şuanda en avantajlı taşıt kredilerini sunan ilk 3 banka ele alındığında liste başında Vakıfbank yer alıyor. Yeni kampanyası ile 100 bin TL araç kredisini kendi müşteri olan veya olmayan tüm vatandaşlara şartları sağlamaları halinde sunuyor. Başvurular ise şubelerden yapılacak.

Kampnayalı Vakıfbank Taşıt Kredisinin Özellikleri

Vakıfbank’ın yeni kampanyalı taşıt kredisi 100 bin TL’lik üst limite 48 ay vade imkanına ve %1,45 faiz oranına sahiptir. Özellikle ikinci el araç fiyatlarının düşüşü ile birlikte taşıt alımına yönelen vatandaşlar için bu kamu bankası %1,45 faiz oranını sunana tek banka konumunda bulunuyor. 100 bin TL avantajlı kredinin 48 ay vadede aylık taksitlerini ise 3.113 TL olarak hesaplıyor.

Vatandaşlar sadece 100 bin TL üzerinden kredi almak zorunda değiller. Bankasının web sitesinde yaptığı duyuruya göre bu kredi %1,45 faizi oranı üzerinden 10 bin TL’den 100 bin TL rakamına kadar talep edilebiliyor. Örneğin 50 bin TL değerinde Vakıfbank kampanyalı taşıt kredisini almak isteyen vatandaşlar % 1,45 faiz oranı 48 ay vade seçenekleri üzerinden hesaplanan aylık 1.557 TL’lik uygun taksitler ile de kredi kullanabilecekler.Şartlar ve Başvuru

Kredinin talep edilmesi için ise banka tarafından belirlenen bazı şartlara uyum sağlamak gerekiyor. Şuanda en avantajlı olan %1,45 faizli krediden yaralanmak için kişinin 18 yaşını doldurmuş olması, TC vatandaşı olması ve bir maaş bordrosuna veya gelir belgesine sahip olmasına gerekiyor.

Diğer yandan kişinin kredi kartı veya daha önceden kullanmış olduğu kredilere ilişkin yasal takibe düşmüş olan yüklü miktarda borcunun bulunmaması ve bu borcun kredi puanını etkilememiş olması gerek.

Şartlara uyumu sağlayanlar, Vakıfbank’ın kendilerine en yakın olan şubesine giderek, 100 bin TL üst limitli kampanyalı araç kredisine müşteri temsilcilerine iletecekleri evraklar ile başvuru yapacaklar. Bu kapsamda ikinci el aracın ruhsat fotokopisi, sürücü belgesi, TC kimlik kartı fotokopisi, maaş bordrosu evrak olarak, temsilcilere iletilecek. Ardından ‘’ %1,45 faizli ikinci el taşıt kredisi başvuru talep formu’’ kimlik ve iletişim bilgileriyle doldurularak teslim edilecek.
Yorumlar (0)