3 Ay Taksit Ertelemeli Taşıt Kredisi İle Denizbank Müşterileri Otomobil Sahibi Oluyor!

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar finansman desteği alarak bu işlemi kolayca gerçekleştirebiliyorlar.

3 Ay Taksit Ertelemeli Taşıt Kredisi İle Denizbank Müşterileri Otomobil Sahibi Oluyor!

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar finansman desteği alarak bu işlemi kolayca gerçekleştirebiliyorlar. Bu destekleri bankaların taşıt kredileri ile bulan vatandaşlar uygun koşullarda taşıt kredisi kullanabiliyorlar. Denizbank taşıt kredisi faizi yüzde kaçtır?

Türkiye'de otomobil satın alara kişisel konforlarını yükseltmek isteyen vatandaşlar son dönemlerde bankaların taşıt kredisi ürünleri ile bu işlemi kolay imkanlarla gerçekleştirebiliyorlar. Müşterilerine taşıt kredisi veren Denizbank da bu finansman desteği ile büyük bir talep görmeye devam ediyor.3 AY TAKSİT ERTELEMEDenizbank taşıt kredisini diğer bankalardan ayıran en önemli özellik bankanın müşterilere 3 ay erteleme imkanı vermesi oldu. Bugün taşıt kredisi kullanan müşteriler taksit ödemelerine 3 ay sonra başayabiliyorlar.48 AY VADE YAPILIYORTaşıt kredisi kampanyası hakkında bilgilendirme yapan Denizbank bu üründe 48 aya kadar vade yapıldığını duyurdu. Ayrıca Denizbank 48 ay vadeli taşıt kredilerinde müşterilerine aylık yüzde 1,21 kredi faizi uyguluyor.DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ ÖDEME TABLOSUDenizbank'tan 48 ay vadeli 100.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 2.907 TL ödeme yaparak hayallerindeki otomobili satın alabiliyorlar. Ayrıca müşteriler bu 100.000 TL'Lik kredi için vade sonunda bankaya yaptıkları toplam geri ödeme 139.559 TL oluyor. Öte yandan Denizbank bu şartlarda kullanılan kredi için müşterilerden 525 TL kredi tahsis ücreti alıyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)