30.000 TL 60 Ay Vadeli 2 Ay Ertelemeli Halkbank Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Araba alacak olan vatandaşlar için Halkbank tarafından sunulan yeni kredi faiz oranlarını ve maliyet tablolarını araştırdık.

30.000 TL 60 Ay Vadeli 2 Ay Ertelemeli Halkbank Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Araba alacak olan vatandaşlar için Halkbank tarafından sunulan yeni kredi faiz oranlarını ve maliyet tablolarını araştırdık. Kredi faiz oranlarında yaşanan artışların ardından bankanın yeni dönemde sunduğu imkanlar ve ödeme seçenekleri haberimizde.

Araba alacak olan vatandaşlar için avantajlı kredi imkanları sona erdi. Devlet bankalarının sağladığı yüzde 0.82 faiz oranıyla taşıt kredisi kampanyasının ardından faiz oranları yüzde 1.00 bandını aştı. Ağustos ayının geri kalan döneminde uygulanacak yeni faiz oranlarını inceledik. HALKBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARIAraba alacak olan ve kredi kullanımı Halkbank'tan yapacak vatandaşlara sıfır ve ikinci el araba alımlarına göre iki farklı kredi faiz oranı sağlanıyor. Halkbank sıfır araba alacak olan müşterileri için taşıt kredisi faiz oranlarını yüzde 1.17 olarak duyurdu. İkinci el araba alacak olan vatandaşlar ise yüzde 1.18 faizle kredi kullanacaklar. Araba alacak olan vatandaşlara sağlanan kredi geri ödeme seçeneklerinde ise 2 ay ödeme erteleme imkanı öne çıkıyor. Bunun dışında vatandaşlar 60 ay vadeli bir ödeme planı oluşturabilirler. Ödemeler ise müşterilerin gelir durumlarına göre esnek ödeme seçenekleri ile yapılabilir. Kredi Kullanım LimitiHalkbank müşterilerinin alacaklar arabanın değeri 120 bin TL ve altında bir tutar ise, arabanın değerinin yüzde 70'i için kredi sağlıyor. Ancak araba 120.000 TL'den pahalı ise kredi oranı yüzde 50 olarak uygulanıyor. Bunun dışında banka 120.001 TL ve üstü krediler için en fazla 48 ay vade yapıyor. 30.000 TL İÇİN ÖDEME PLANISıfır veya ikinci el araba alacak olan vatandaşlar için 30.000 TL üzerinden kredi ödeme planı şu şekilde;

Emlak365.com


Yorumlar (0)