31 Mart Son Gün! İş Bankası'ndan Araba Alacaklara Sıfır Faizli, Faizsiz Kredi

İş Bankası tarafından ilan edilen yeni taşıt kredisi kampanyası kapsamında araba alacak olan müşterilere özel bir kredi sağlanacağı ilan edildi. Banka belli model araba markalarından alınması durumunda yüzde 0 faiz yani faizsiz kredi verecek.

31 Mart Son Gün! İş Bankası'ndan Araba Alacaklara Sıfır Faizli, Faizsiz Kredi
İş Bankası araba alacak olan müşterilerine 31 Mart tarihine kadar başvuruları sürecek yeni bir kredi sağlayacağını ilan etti. Bankanın web sitesinden ilan edilen kredi detaylarında, aşağıda yer alan marka ve model araç alacaklar için maliyetsiz kredi sağlanacak.

Araba alacaklara özel İş Bankası tarafından sağlanacak olan taşıt kredisinin tüm detayları ile bankanın listesinde yer alan araç modelleri sizlerle.

İŞ BANKASI'NDAN YÜZDE SIFIR FAİZLİ KREDİ

Yüzde 0 yani faizsiz kredi kampanyasına ilişkin açıklamada bulunan İş Bankası, bu kredinin iki model araç için geçerli olduğunu duyurdu.Taşıt kredisi kullanım açıklamasında "İş Bankası’ndan taşıt kredisi kullanın, Suzuki marka Swift veya Vitara model araç alımlarında %0’dan başlayan faiz fırsatından yararlanın." bilgisi verildi. Bu bilgi kapsamında Suzuki Swift ve Suziki Vitara modelleri için kredi kullanılabilecek. Ödemeler ise düşük vade sürecinde yapılacak. Vade sürecinin uzaması durumunda maliyet tablosu değişecek.

GERİ ÖDEME PLANI VE KREDİ ÖZELLİKLERİ

İş Bankası müşterilerinin kullanacakları kredilerde vade sürecinin önemli olduğunu bildirdi. Suzuki Swift model araç alacaklar için 80 bin TL kredi sağlayacak olan İş Bankası, bu kredi için faiz uygulamayacak. Ancak ödemelerin 12 ay vade ile yapılmasını istiyor.

Bunun dşında banka müşterilerinin Suzuki Vitara model araç almaları durumunda ise 12 ay vadeli kredi kullanımlarında yüzde 0 faiz uygulayacak. 12 ay vadeli kredilerde faiz ödenmeyecek. Ancak vade süreci 24 ay olursa kredi faiz oranı aylık yüzde 0.83 olarak uygulanacak.

Ödeme PlanıYukarıda yer alan maliyet tablosu ile ilgili bilgi veren İş Bankası, müşterilerin yapacakları diğer ödemeleri açıkladı.

Sigorta ile kredi masraflarına dair uygulanacak ücret tarifesini açıklayan banka "Yıllık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Toplam ücret, kredi tutarının % 0,5'i (binde beş) oranında hesaplanan tahsis ücreti ve 24,82 TL rehin tesis ücreti bedellerinden oluşmaktadır." açıklamasında bulundu.

FAİZSİZ KREDİ İÇİN BAŞVURU SÜRESİ VAR

İş Bankası yukarıda yer alan kredi için başvuru süresi olduğunu bildirdi. Suzuki Swift ve Suzuki Vitara model araçlar için faizsiz kredi kullanmak isteyenler başvurularını 31 Mart tarihine kadar yapacaklar. İş Bankası kampanyaya dair uyarısında ise, kredinin Suzuki yetkili bayilerinden satın alınacak araçlar için olduğunu belirtti.
Yorumlar (0)