8 Yaşına Kadar Olan İkinci El Araçlar Alımlarına Vakıfbank Taşıt Kredisi

Vakıfbank ikinci el araba alacak olan müşterilerine alacakları arabanın yaşı en fazla 8 olmak kaydıyla 60 ay vadeli kredi imkanı sunuyor.

8 Yaşına Kadar Olan İkinci El Araçlar Alımlarına Vakıfbank Taşıt Kredisi

Vakıfbank ikinci el araba alacak olan müşterilerine alacakları arabanın yaşı en fazla 8 olmak kaydıyla 60 ay vadeli kredi imkanı sunuyor. Maliyet oranlarının çok yüksek olduğu kasım ayında müşterilerine esnek ödeme seçenekleri sunan bankanın kredi faiz oranları başta olmak tüm taşıt kredisi özelliklerini madde madde haberimizde aktardık.

İkinci el piyasası araba alacaklar için Kasım ayında en zor süreçlerden birini yaşıyor. Piyasada oluşan talebin karşılanmaması, sıfır araçların banttan inmemesi, döviz kurunda yaşanan yüksek oranlı artışlar ikinci el arabalarda fiyatların katlanmasına neden oldu. Kasım ayında artan fiyatların yanına birde kredi faiz oranları eklendi. Tüm bankaların ikinci el araba alımlarında sundukları taşıt kredisi faiz oranları yükseldi. En düşük faiz oranı yüzde 1.30 bandına kadar çıkarken bazı bankalarda oranlar yüzde 2.00 bandını çoktan aşmış durumda. VAKIFBANK İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİAraba ihtiyacı bulunan ve kış öncesinde almak isteyenler için sunulan taşıt kredisi olanaklarından bir tanesi de Vakıfbank. Kamu bankalarından olan Vakıfbank geniş şube ağı ile milyonlarca vatandaşa hizmet ediyor. Bu kapsamda bankanın tüm kredilerde olduğu gibi taşıt kredisi olanakları da merak ediliyor. Emlak365.com olarak bizlerde bu kredi imkanlarını tek tek derledik. Hangi Araçlar için Kredi Kullanılır?Vakıfbank açıklamasında, "Otomobil yaşı, 03-36 ay vadede kredi kullanımlarında en fazla 8, 37-60 ay vadede kredi kullanımlarında, en fazla 5 olabilir." bilgisini verdi. Kredi Kullanım LimitiTaşıt kredisi kullanımlarında kredi limitini belirleyen nokta 120.000 TL sınırı. İşte limit oranlarına ilişkin esas; "Kasko değeri 120.000.TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 120.000.-TL kadar olan kısmı için %70, 120.000.-TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar kredi kullandırımı yapılır."60 Ay Vade İmkanıVakıfbank müşterilerinin kredi kullanarak araba almaları durumunda kredilerini 60 ay vade ile ödemelerini sağlıyor. BAŞVURU KANALLARIMüşteriler Vakıfbank aracılığıyla araba almak istediklerinde ön başvuru işlemlerini bankanın elektronik kanalları üzerinden yapabilirler. Ön başvuru onayının ardından ise banka şubeleri üzerinden kredi kullanılabilir. Emlak365.com


Yorumlar (0)