Akbank 2021 Nisan Ayı Kredi Paketleri! Ev, Araba Alacaklara Nakit İhtiyacı Olanlara

Akbank Nisan 2021 dönemi kredi faiz oranları. Ev veya araba alacaklar için taşıt ve konut kredisi kampanyası, nakit ihtiyacı olanlar için ihtiyaç kredisi fırsatı sunan Akbank'ın yeni ay başında sunduğu faiz oranları.

Akbank 2021 Nisan Ayı Kredi Paketleri! Ev, Araba Alacaklara Nakit İhtiyacı Olanlara
Akbank Nisan 2021 dönemi kredi faiz oranları belli oldu. Bankanın ev alacaklar için sunduğu konut kredisi, araba alacaklar için sunduğu sıfır ve ikinci el taşıt kredisi ve nakit ihtiyaçlar için sağladığı ihtiyaç kredisi maliyetleri açıklandı.

Akbank'ın resmi sitesinden ilan ettiği kredi olanaklarında dair tüm ayrıntılar sizlerle. İşte Nisan 2021 dönemi Akbank konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi kampanyaları.

AKBANK NİSAN 2021 KREDİ PAKETLERİ

Akbank ev alacak olan müşterilerine 120 ay vadeli konut kredisi imkanı sağlıyor. Kısa süre önce özelliklerin yenilendiği Akbank konut kredisiyle müşteriler yüksek tutarda kredi çekebiliyorlar. Bankanın talep ettiği koşulların sağlanması ve gerekli görülmesi durumunda Akbank, müşterilerin kredi taleplerine olumlu yanıt veriyor.

Akbank müşterilerinin alacakları evin ekspertiz değerinin yüzde 80'i oranında kredi olanağı sunuyor. Örneğin müşteriler 350 bin TL'lik bir kredi kullanmak istemeleri durumunda 70 bin TL peşinat ödeyip 280 bin TL Akbank konut kredisi kullanabilirler.

Akbank konut kredisi kullanımlarında müşterilerine aylık yüzde 1.41 faiz uyguluyor.

AKBANK 0 VE 2. EL ARAÇ KREDİSİ

Akbank müşterilerinin alacakları sıfır veya ikinci el araçlar için ayrı ayrı kredi faiz oranları uyguluyor. Bankanın 2021 yılı Nisan ayında ilan ettiği güncel kredi faiz oranları şu şekilde;

* Sıfır araç alacaklar için Akbank Nisan 2021 döneminde aylık yüzde 1.61 faiz oranıyla kredi sağlıyor.

* İkinci el araç alacaklar için Akbank Nisan 2021 döneminde aylık yüzde 1.59 faiz oranıyla kredi sağlıyor.

Akbank araba alacaklar için sağlanan kredi limitine ilişkin resmi sitesinden yaptığı açıklamasında "Yüz Yirmi Bin Türk Lirasını aşan binek araçlarda kredilendirme oranı, fatura bedelinin Yüz Yirmi Bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, Yüz Yirmi Bin Türk Lirasının üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanır. Bedeli Yüz Yirmi Bin Türk Lirası altında olan binek araçlarda ise kredilendirme oranı yüzde yetmiş olarak uygulanır." bilgisini verdi.

AKBANK NAKİT İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank'tan kredi kullanarak nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için banka 100 bin TL'ye kadar kredi olanağı sunuyor. Geri ödemeler için 36 ay vade sağlayan Akbank'ın Nisan 2021 döneminde ilan ettiği güncel ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.63 olarak duyuruldu.
Yorumlar (0)