Akbank İkinci El Taşıt Kredisini Yüzde 1,43 Faiz Oranı İle Veriyor! 40 Bin TL Taşıt Kredisi Şartları Belli Oldu

Şuanda ikinci el piyasasında 50 bin TL altına kadar araç fiyatları mevcutken, Akbank’ın kampanyalı kredisi ise alımları kolaylaştırıyor.

Akbank İkinci El Taşıt Kredisini Yüzde 1,43 Faiz Oranı İle Veriyor! 40 Bin TL Taşıt Kredisi Şartları Belli Oldu
Şuanda ikinci el piyasasında 50 bin TL altına kadar araç fiyatları mevcutken, Akbank’ın kampanyalı kredisi ise alımları kolaylaştırıyor. 40 bin TL değerinde ikinci el taşıt kredisi, 60 ay vade ve %1,43 faiz oranı üzerinden verilecek. Bu kapsamda aylık ödemeler ise 1.073 TL gibi düşük bir rakam üzerinden yapılacak.

Kredi Alım Şartları Ve Başvuru

Krediyi kullanmak için ise belirli şartların karşılaması gerekiyor. İlk olarak şubelerden başvuru, ikinci olarak 18 yaşını doldurma ve ehliyet sahibi olma şartları isteniyor. Diğer yandan kişinin kredi kartı ve daha önce kullandığı kredinin borçları yasal takipte olmamalı. Bu şatları karşılayan ise gerekli evraklar ile şubelerden başvuru yapacak ve maaş bordrosu veya gelir belgesi teslimini sağlayacaklar.

Başvuru için kişi kendisine en yakın konunda yer alan Akbank şubesi ile görüşme sağlayabilecek. Şube müşteri temsilcilerine ise TC kimlik kartı, ikinci el aracın ruhsat fotokopisi, ehliyet, maaş bordrosu teslimi yapılacak. Ardından “40 bin TL kampanyalı ikinci el taşıt kredisi başvur formu’’ iletişim ve kimlik bilgileri ile doldurularak teslim edilecek.

Kredinin Faiz Oranı Fırsatı

Bu teslim ardından ise başvuru tamamlanıyor. Başvuruda onay alan kişiler maksimum 40 bin TL limitli olan ikinci el taşıt kredisini avantajlı %1,43 faiz oranı ve 1.073 TL’lik taksitler ile 60 ay vadede kullanacaklar. Diğer bankalara bakıldığında ise 40 bin TL kredi için %1,48 faiz oranı sunulan en avantajlı faiz oranı. Akbank ise bundan daha düşük olan %1,43 faizi çarpıcı bir şekilde ödeme planına taşıyor.

Bu kapsamda araç alımı yapmak isteyenler daha avantajlı bir şekilde ikinci el araç alımı gerçekleştirebilecekler. Düşüş faiz ve uygun aylık ödemden yararlanacaklar. Aynı gün kredi onaylarını alabilecekler. Kredilerini ise 7 iş günü içinde teslim alabilecekler.
Yorumlar (0)