Akbank'tan 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi İçin Aylık Faiz Oranı Yüzde Kaç Oldu?

Yeni bir otomobil almak isteyen vatandaşlar bankalar tarafından verilen taşıt kredileri ile bu isteklerini gerçekleştirebiliyorlar.

Akbank'tan 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi İçin Aylık Faiz Oranı Yüzde Kaç Oldu?

Yeni bir otomobil almak isteyen vatandaşlar bankalar tarafından verilen taşıt kredileri ile bu isteklerini gerçekleştirebiliyorlar. Son dönemlerde otomobil fiyatlarının artması nedeniyle vatandaşlar taşıt kredilerine çok daha fazla ihtiyaç duymaya başladılar. Akbank taşıt kredisi faiz oranı yüzde kaçtır?

Türkiye'de son dönemlerde en çok konuşulan konut otomobil satışları ve buna bağlı olarak otomobil fiyatları oldu. Fiyatlarda ciddi bir yükseliş meydana gelmesi ile taşıt kredilerine olan ihtiyaç oldukça yükseldi. Artık taşıt kredisi olmadan otomobilalacak vatandaşların sayısı her geçen gün azalırken bankalar da taşıt kredisi kampanyaları ile müşterilerine finansman desteği sağlıyorlar.OTOMOBİL FİNANSMANI AKBANK'TANMüşterilerine taşıt kredisi veren bankalardan birisi de Akbank oldu. Akbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 60 aya kadar vade seçeneğinde taşıt kredisi kullanarak yeni bir otomobil satın almak için ihtiyaçları olan finansman desteğini elde edebiliyorlar.AKBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANIAkbank tarafından yapılan bilgilendirmeye göre 60 ay vadeli taşıt kredilerinde aylık 1,33 kredi faizi uygulanıyor. 60 ay vadeli 100.000 TL taşıt kredisi kullanan Akbank müşterileri vade süresince bankaya ayda 2.602 TL kredi taksiti ödüyorlar.Akbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 120.000 TL'ye kadar olan otomobiller için 60 ay vade imkanı tanınırken bu tutarın üzerindeki krediler için ise 48 ay vade imkanı veriliyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)