Araba Alacaklara Büyük Müjde: 0.49 / 0.64 Taşıt Kredisi Kampanyası Başvuruları Başladı! 6 Ay Ertelemeli Sıfır Araç Kredi Desteği

Sıfır araba almak isteyen kişilere şimdi al Temmuz 2021'de öde kredi fırsatının yanı sıra 0.49 faiz oranı ile taşıt kredisi desteği imkanı sunuldu.

Araba Alacaklara Büyük Müjde: 0.49 / 0.64 Taşıt Kredisi Kampanyası Başvuruları Başladı! 6 Ay Ertelemeli Sıfır Araç Kredi Desteği
Sıfır araba almak isteyen kişilere şimdi al Temmuz 2021'de öde kredi fırsatının yanı sıra 0.49 faiz oranı ile taşıt kredisi desteği imkanı sunuldu. İşte 0.49 faizle satılan araç modelleri ve kampanya koşulları!

Emlak365.com  / Sıfır araç satın almak isteyen kişilere büyük müjde geldi. Sadece belirli modellere uygulanan 0.49 faiz oranı ile konut kredisi kampanyası için Aralık ayına özel olarak başvurular yine başlarken ayrıca isteyen kişilere 6 ay ertelemeli şimdi al Temmuz 2021'de taşıt kredisi müjdesi geldi.

FORD ARALIK AYI KAMPANYASI İLE YÜZDE 0.49 FAİZ ORANI İLE TAŞIT KREDİSİ MÜJDESİ VERDİ! 

Ford ve Koç Finans tarafından ortak olarak başlatılan kampanya kapsamında yüzde 0.49 taşıt kredisi müjdesi geldi. Sıfır araç almak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanya kapsamında 2020 model sıfır Ford Tourneo Courier, Ford Transit Courier, Ford Tourneo Connect, Ford Transit Connect, Ford Tourneo Custom, Ford Transit Custom ve Ford Ranger ticari araç modelleri için 130 bin liraya kadar olmak üzere 12 ay vadeli 0.49 taşıt kredisi desteği sağlanacağı ilan edildi.

HONDA CİVİC SEDAN ALMAK İSTEYENLERE YÜZDE 0.64 FAİZ ORANI İLE ARAÇ KREDİSİ DESTEĞİ! 

Koç Finans ile Honda arasında düzenlenen anlaşma kapsamında 2020 model Honda Civic Sedan almak isteyen kişilere Koç Finans Kredi Taşıt kampanyası kapsamında 12 ay vadeli olmak üzere 60 bin liraya kadar yüzde 0.64 faiz oranı ile kredi desteği sunulacak.

HYUNDAİ ARALIK AYI KAMPANYASI İLE ŞİMDİ AL TEMMUZ 2021'DE ÖDE 6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ TAŞIT KREDİSİ DESTEĞİ 

Hyundai ise 6 ay ertelemeli taşıt kredisi desteği sağlayacağını duyurdu. Hyundai KONA modeli için geçerli olan kampanya kapsamında şimdi al Temmuz 2021'de öde desteği ile 6 ay ertelemeli araç kredisi kullanma imkanı sunuyor.

TAŞIT KREDİSİ İLE SIFIR ARAÇ NASIL SATIN ALINIR?

Düzenlenen kampanyalardan yararlanarak araç satın almak isteyen kişiler söz konusu markaların satış bayileri üzerinden ya da Koç Finans sistemi üzerinden başvuru yapabilecek.
Yorumlar (0)