Avantajlı Faizlerle Taşıt Kredisi Kullanacaklara İş Bankası'ndan Kampanya

Şubat ayı sonuna kadar verilmeye devam eden kampanyalı taşıt kredilerinde ilk sırada sunduğu %1,45 faiz oranı ile Vakıfbank yer alıyor.

Avantajlı Faizlerle Taşıt Kredisi Kullanacaklara İş Bankası'ndan Kampanya
Şubat ayı sonuna kadar verilmeye devam eden kampanyalı taşıt kredilerinde ilk sırada sunduğu %1,45 faiz oranı ile Vakıfbank yer alıyor. Listenin ikinci sırasına ise % 1,55 faiz oranı ile Türkiye İş Bankası ikinci el araç alım kredisi yerleşti.

Bu kredi incelendiğinde listenin geri kalanında hakim olan %1,63 ve üzeri faiz oranlarından çok daha avantajlı %1,55 faiz oranı ödeme planına yansıtılmış. Üstelik kredi 100 bin TL üst limite kadar talep edilebiliyor. Kredi için tanımlanan maksimum vade süresi ise 48 ay olarak belirlenmiştir.

İş Bankası Kampanyalı Taşıt Kredisi Özellikleri

Türkiye İş Bankası kampanyalı ikinci el taşıt kredisi 50 bin TL değerinde talep edildiğinde %1,55 faiz oranı ve 48 ay vade seçenekleri üzerinden hesaplanan aylık ödeme planı taksiti ise 1.584 TL olarak belirleniyor. Bu kapsamda ikinci el araç alımlarında vatandaşlar için uygun bir taksit modeli uygulanıyor.

Kredi eğer 100 bin TL değerinde talep edilirse yine 48 ay vade ve %1,55 faiz avantajlarında bir değişim yapılmadan yeni aylık ödeme planı taksitleri 3.168 TL olarak hesaplanacak. Bu avantajlı krediden yararlanmak için ise hem bankanın müşterileri hem de başka banka müşterileri şubelerden evrak teslimi ile başvuru yapabilecekler.

Evraklar ve Başvuru

Başvuru için gerekli görülen evraklar ikinci el alımı yapılacak aracın ruhsat fotokopisi, kişin ehliyeti, TC kimlik kartı, maaş bordrosu ve isme düzenlenmiş olan bir adet elektrik, su veya telefon faturası olarak açıklandı. Bu evraklar ile kişi kendine en yakın olan Türkiye İş Bankası şubesine giderek kampanyalı araç kredisi için kredi departmanı müşteri temsilcileri ile görüşecek.

Evrakların teslimi ardından ‘’ İş Bankası %1,55 faiz oranlı kampanyalı taşıt kredisi başvuru formu’’ iletişim ve kimlik bilgileri ile doldurularak, imzalanacak. Formun teslimi ile başvuru tamamlanıyor. Kredi notu düşük olmayan, 18 yaşını doldurmuş olan ve takipte kredi borcu olmayanlar ise aynı gün kredi onayını alıyorlar. Onay alanlar için otomatik şekilde açılan hesaba kredi tutarı iletiliyor.
Yorumlar (0)