Ayda 1.410 TL Taksit Ödeyene 50 Bin TL 2. El Taşıt Kredisi İş Bankası'nda

Otomobil satın almak için finansman ihtiyacı hissedenler için İş Bankası 2. El taşıt kredisi kampanyası düzenliyor. 60 ay vade ile verilen taşıt kredisi yeni bir araç alacakların nakit sorunlarına çözüm oluyor. 

Ayda 1.410 TL Taksit Ödeyene 50 Bin TL 2. El Taşıt Kredisi İş Bankası'nda

Yaz aylarının başlaması ile otomobil satın almak isteyenlerin sayısında bir hayli artış meydana geldi. Yazın otomobil ile gönüllerince gezmek isteyenler bir araç sahibi olmak için imkanlarını zorlamaya başladılar. Mevcut birikimleri otomobil satın almaya yetmeyenler için çareyi taşıt kredisi kullanıp uzun vadede bütçelerini sıkıntıya sokmadan ödemekte buluyorlar. Bu nedenle de ikinci el otomobiller için düzenlenen taşıt kredisi kampanyaları yoğun ilgi görmeye başladı. 

İŞ BANKASI İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Sıfır kilometre araçların fiyatlarının oldukça yüksek olması nedeniyle ikinci el otomobil piyasasına doğru talep akışı meydana geldi. İkinci el otomobillerin fiyatlarınn da çok düşük olmaması insanların ek kaynak ihtiyacı yaşamalarını beraberinde getirdi. Birikimlerini bir araya getirenler bunların üzerini ise taşıt kredisi ile temin edecekleri finansman desteğini ekleyerek yeni bir otomobil sahibi olabiliyorlar. 

60 AY VADE FIRSATI

Yeni bir araç için uygun finansman ihtiyacı arayanlar 2. el otomobil alımlarında aradıkları desteği İş Bankası'nda bulabiliyorlar. İş Bankası taşıt kredisi kampanyası ile vatandaşlar oldukça cazip imkanlar elde edbeiliyorlar. Öncelikle 60 ay vade fırsatı önemli bir fırsat olarak görülüyor. Borcun 5 yıla yayılacak olması kişisel bütçelerin sıkıntıya düşmesini engelliyor. Kolay ödeme imkanı olunca taşıt kredisi kullananların sayuısı olduykça fazlalaşıyor. 

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI MALİ ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası'ndan ikinci el otomobiller için taşıt kredisi kullanmak isteyenler araçların noter satış bedelini aşmamak şartıyla otomobilin kasko değerinin 120 Bin TL'ye kadar olan kısmının yüzde 70'i için, 120 Bin TL'nin üzerindeki kısmın yüzde 50'si için taşıt kredisi kullanabiliyorlar. 

60 AY VADELİ 50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

İş Bankası taşıt kredisi kampanyasından yararlanıp 60 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık uygulanan faizin yüzde 1,60 olduğu bildirildi. Bu şartlarda kullanılan bir kredide müşteriler bankaya her ay 1.410 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise yapılan toplam ödeme miktarı 84.640 TL oluyor.

Yorumlar (0)