Ayda 1.469 TL Taksit Ödeyene Garanti BBVA'dan 50 Bin TL Taşıt Kredisi

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlara aradıkları finansman desteği Garanti BBVA tarafından veriliyor. Garanti BBVA taşıt kredisi kampanyası aylık faiz oranı yüzde kaçtır? Garanti BBVA taşıt kredisi kampanyası mali şartları nelerdir?

Ayda 1.469 TL Taksit Ödeyene Garanti BBVA'dan 50 Bin TL Taşıt Kredisi

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak isteyecek olan vatandaşların sayısında tam kapanma döneminin sona ermesinin ardından adeta bir patlama yaşanması bekleniyor. Taşıt kredisi kullanmak isteyen vatandaşların sayısında da benzer bir artış olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bankalar da bu durumun farkına vararak tam kapanma sonrası için taşıt kredisi kampanyalarına ağırlık vermeye başladılar.

Taşıt kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar yeni bir otomobil satın almak için finansman desteklerinin mali şartlarını araştırıyorlar. Her bankanın taşıt kredisi kampanyasını mercek altına alan vatandaşların dikkatini çeken bir kredi kampanyasını da Garanti BBVA düzenliyor. Garanti BBVA aracılığı ile verilen taşıt kredisini kullanan vatandaşlar kolay ödeme seçenekleri ile hayallerindeki otomobili satın alabiliyorlar.

GARANTİ BBVA TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Garanti BBVA tarafından taşıt kredisi kampanyasına yönelik açıklamalarda bulunuldu. Yapılan açıklamaya göre taşıt kredisi miktarının aracın resmi değeri ile alakalı olduğu bildirildi. Sıfır kilometre araçların nihani fatura değeri ve ikinci el araçlarda ise kasko değeri esas alınarak hesaplama yapılıyor.

Ayrıca Garanti BBVA araç bedeli 120 Bin TL'nin altında olan araçlar için 60 ay vade, 120 Bin ile 300 Bin TL arasında olan araçlar için 48 ay vade, 300 Bin ile 750 Bin TL arasında olan araçlar için de 36 ay vade yapıyor. Azami vade süreleri bu hesaplamayı kesinlikle aşamıyor.

TAŞIT KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

Garanti BBVA'dan taşıt kredisi kullanmak isteyenlerin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Atyrıca düzenli ve belgelendirilebilir bir gelire ihtiyaç vardır. Ücretli çalışanlar iae 3 ay kesintisiz birşekilde devam eden sigortaya sahip olmalıdırlar. Bunların yanında satın alınacak aracın peşinatını ödeyebilecek bir birikime sahip olunmalıdır.

50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

Garanti BBVA'dan 60 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,74 oranında kredi faizi uygulanmaktadır. Bu krediyi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 1.469 TL kredi taksiti öderler. Vade sonunda ise müşterilerin toplam ödedikleri kredi tutarı 88.152 TL olur.

Yorumlar (0)