Aylık 2.250 TL Taksitle 2. El Otomobil Satın Almak İçin Taşıt Kredisi Akbank'tan

Otomobil satın almak isteyenler için taşıt kredisi finansmanları son dönemlerde daha çok araştırılmaya başladı. Akbank 2. el otomobil taşıt kredisi kampanyası ile kolay ödeme seçeneklerin kullanılarak araba alımı yapılabiliyor.

Aylık 2.250 TL Taksitle 2. El Otomobil Satın Almak İçin Taşıt Kredisi Akbank'tan
Türkiye'de son dönemlerde ekonomik dalgalanmalar yaşansa da otomobil piyasalarında bunun tam tersi bir görüntü hakim olmaya başladı. Dolar kurundaki yükselişler nedeniyle ikinci el otomobillerin fiyatlarında ciddi bir yükselişten endişe ediliyor. Bu nedenle ikinci el otomobil satın almak isteyenler finansman desteklerini araştırıyorlar. Uygun taşıt kredisi bulan vatandaşlar ise kredi işlemlerini tamamlayarak hemen yeni araçlarına kavuşuyorlar.

Son dönemlerde taşıt kredisi özelinde Akbank'ın düzenlediği kredi kampanyası dikkatleri çekti. Akbank'tan taşıt kredisi kullanan müşteriler uygun faiz, kolay ödeme seçeneği ve hızlı kredi imkanı ile gereken nakit desteğine ulaşabiliyorlar. Bu şekilde diledikleri ikinci el otomobili satın alabilen müşteriler taşıt kredisi kampanyasının detaylarını öğrenmek istiyorlar.

AKBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ KOŞULLARI NELERDİR?

Akbank'tan 2. el taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Ayrıca risk ve istihbaratta da bir olumsuzluk olmamalıdır. Taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler gelirlerini belgelemelidirler. Bunların yanında talep edilen taşıt kredisinin aylık taksiti hane halkı aylık ortalama gelirinin yüzde 50'sini geçmemelidir. Taşıt kredisi kullanan müşterilere de ferdi kaza sigortası yapılmaktadır. Bu şartları yerine getiren tüm Akbank müşterileri otomobil satın almak için ihtiyaç duydukları finansman desteğini elde edebiliyorlar. Öte yandan Akbank müşterileri genellikle ikinci el otomobiller için kullandırılan taşıt kredilerinde kasko ve rehin zorunluluğu ile karşı karşıya kalmıyorlar.

AKBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

İkinci el otomobil satın almak için taşıt kredisi tercihini Akbank'tan yana yapan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanmaktadır. 80 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bunu 60 aya kadar vade ile kullanabiliyorlar. Bu şartlarda taşıt kredisi kullanımında müşteriler aylık 2.250 TL kredi taksiti ödüyorlar. Böyle bir kredi için müşteriler 420 TL kredi tahsis ücreti ödemektedirler.AKBANK TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank'tan taşıt kredisi kullanmak amacıyla başvuru yapmak isteyenler bu başvuru işlemini nasıl gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Akbank müşterisi olmayanlar bu işlemleri banka şubelerinden yapabiliyorlar. Akbank müşterileri ise taşıt kredisi başvurularını tüm kanallardan gerçekleştirebiliyorlar. Banka tarafından gerek duyulması halinde belge teslimi için müşteriler banka şubelerine davet edilebiliyorlar.

Emlak365.com
Yorumlar (0)