Bayramda Yeni Arabası İle Gezmek, Arabasını Yenilemek İsteyenler İçin Banka Banka Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Ramazan Bayramında yeni arabası ile gezmek, arabasını yenilemek isteyenler için bankaların taşıt kredisi kampanyaları güncellendi. En uygun araç kredisi veren banka hangisi, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, ING Bank araç kredi faizleri listesi!

Bayramda Yeni Arabası İle Gezmek, Arabasını Yenilemek İsteyenler İçin Banka Banka Taşıt Kredisi Faiz Oranları
Araba fiyatları için zam uyarıları gelmeye devam ederken düşen fiyatları değerlendirmek, zam gelmeden yeni araba sahibi olmak, arabasını yenilemek isteyen kişilere yönelik olarak bankaların araç kredisi faiz oranları da güncellendi.

Bankalar tarafından yapılan güncelleme sonrasında hem sıfır hem  de ikinci el araç almak isteyen kişilere yönelik yeni kampanya fırsatları da duyurulmuş oldu. En uygun kredi hangi bankada, en düşük taşıt kredisi faiz oranı yüzde kaç oldu?

EN UYGUN ARAÇ KREDİSİ VEREN BANKA HANGİSİ?

Bankaların kredi faiz oranları güncellendi. Taşıt kredisi faiz oranları için yapılan güncelleme sonrasında en uygun kredi veren banka Vakıfbank olurken en düşük araç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.50 olarak duyuruldu.

Vakıfbank sıfır ve ikinci el araç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yüzde 1,50 faiz oranı ile taşıt kredisi desteği sağlarken bu bankayı sırası ile 1.55 oranı ile Vakıf Katılım Bankası, 1.58 kar payı oranı ile Ziraat Katılım Bankası, 1.60 oranı ile İş Bankası araç kredisi paketi ve 1.61 oranı ile Akbank taşıt kredisi kampanyası takip etti.

ING Bank araç kredisi faiz oranı 1.79 seviyesine yükselirken Garanti Bankası taşıt kredisi faiz oranı ise yüzde 1.80 olarak güncellendi.ARAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 60 AY VADELİ 40 BİN TL TAŞIT KREDİSİ ÇEKENLER AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDEYECEK?

Yapılan güncelleme sonrasında en düşük taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1,50 üzerinden hesaplandığında 60 ay vadeli 40 bin liralık kredinin aylık taksit ödemesi bin 96 lira olarak gerçekleşirken kredinin geri ödemesi ise 65 bin 949 lira olarak gerçekleşecek.
Yorumlar (0)