Denizbank'tan 3 Ay Taksit Ertelemeli Taşıt Kredisi!

Yeni bir otomobil satın alırken vatandaşların aradıkları finansman desteği Denizbank tarafından veriliyor. Denizbank taşıt kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Denizbank'tan 3 Ay Taksit Ertelemeli Taşıt Kredisi!

Tam kapanma sokağa çıkma yasaklarının ardından otomobil satışlarında çok ciddi bir yükseliş bekleniyor. Bu konuda otomotiv sektörü hazırlıklarını yaparken bankalar da taşıt kredisi kampanyaları ile vatandaşlara finansal destek vermek için hazırlanıyorlar. Her bankanın bir taşıt kredisi kampanyası bulunurken bazı bankalar sağladıkları farklı avantajlarla ön plana çıkmak için gayret gösteriyorlar. 

Denizbank da taşıt kredisi kampanyası ile ön plana çıkan bankalar arasında yer aldı. Otomobil satın almak isteyen müşterilerinin talep ettiği finansman desteğini cazip koşullarla sunan Denizbank bu konuda yoğun bir taleple karşı karşıya kaldı. Denizbank'ın taşıt kredisi kampanyası son günlerinen çok araştırılan konularından birisi oldu. Peki Denizbank hangi şartlarda müşterilerine taşıt kredisi veriyor. 

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Denizbank tarafından yapılan taşıt kredisi kampanyası açıklamasına göre müşteriler hem sıfır kilometre otomobiller için hem de 2. el otomobiller için taşıt kredisi kullanabiliyorlar. Bu kampanyayı diğer bankalardan ayıran en önemli özellik ise taşıt kredisi kampanyasından yararlanan müşterilerin kredi geri ödemelerinde 3 ay erteleme imkanı bulunması oldu. Ayrıca Denizbank müşterileri taşıt kredisi kullanırken esnek ödeme modellerinden birisini de tercih etme haklarına sahipler. Eşit veya esnek taksitli geri ödeme planını seçen müşteriler bütçelerini yormadan taşıt kredisi borçlarını kolay bir şekilde geri ödeyebiliyorlar.

DENİZBANK 50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

Denizbank'tan taşıt kredisi kullanan müşteriler aylık yüzde 1,74 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.989 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise bankaya yapılan toplam ödeme tutarı 71.521 TL oluyor. Bu kredi için yıllık maliyet oranı ise yüzde 28 oluyor. Ayrıca taşıt kredisinin vade sayısı da kredi miktarına göre 48 ay veya 60 ay olabiliyor.

Yorumlar (0)