Düşük Faizli Taşıt Kredisi Oranları! 50.000 TL Kredinin Toplam Geri Ödeme Tutarı Aylık Taksit Tutarı

Düşük faizle taşıt kredisi kullanmak isteyenler hangi bankanın yüzde kaç faiz oranıyla kredi verdiğini, kullanılan kredinin toplam kaç TL olarak geri ödendiğini ve ödemelerin aylık kaç TL taksitle yapıldığını araştırıyorlar.

Düşük Faizli Taşıt Kredisi Oranları! 50.000 TL Kredinin Toplam Geri Ödeme Tutarı Aylık Taksit Tutarı

Düşük faizle taşıt kredisi kullanmak isteyenler hangi bankanın yüzde kaç faiz oranıyla kredi verdiğini, kullanılan kredinin toplam kaç TL olarak geri ödendiğini ve ödemelerin aylık kaç TL taksitle yapıldığını araştırıyorlar. Bankaların bu oranlarını tek bir tabloda derledik. İşte en düşük faizli krediler ve 50.000 TL taşıt kredisi üzerinden ödeme planları.

Kasım ayında taşıt kredisi faiz oranları vatandaşlar tarafından sıkça arandı. Araba almak isteyen ve bankalardan kredi çekmek isteyenler için her banka farklı faiz oranlarıyla kredi imkanı sundular. Bankaların Kasım ayı olanaklarını tek tek inceledik. TAŞIT KREDİSİNDE EN DÜŞÜK FAİZ ORANLARI KASIM AYI LİSTELERİTaşıt kredisinde en düşük faiz oranları özel bankalarda bulunuyor. Özel bankaların taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1.30 bandından başlarken devlet bankalarının faiz oranları ise yüzde 1.35 seviyesinden başlıyor. Ayrıca çok sayıda banka taşıt kredisinde yüzde 1.40 bandının üzerinde kredi imkanı sunarken bazı bankaların kredi faiz oranları yüzde 2.00 seviysinin üzerine çıkmış durumda bulunuyor. Bu süreçte kredi kullanmak isteyenler için ise en düşül faiz oranına sahip olan bankalar ve 60 ay vade için sundukları faiz oranları listesi şu şekilde;ICBC Bank Turkey 60 ay vadeli ikinci el taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.30TEB 60 ay vadeli ikinci el taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.35Vakıfbank 60 ay vadeli ikinci el taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.35İş Banksı 60 ay vadeli ikinci el taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.40Ziraat Katılım Bankası 60 ay vadeli ikinci el taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.42Denizbank 60 ay vadeli ikinci el taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.44Ziraat Bankası 60 ay vadeli ikinci el taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.45Halkbank 60 ay vadeli ikinci el taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.47Yapı Kredi Bankası 60 ay vadeli ikinci el taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.4860 AY VADELİ 50.000 TL KREDİ ÖDEME PLANLARITAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI DÜŞECEK Mİ?Kredi faiz oranları Kasım ayı PPK toplantısına bağlı olarak yön bulacak. TCMB'den faiz artırımı kararı gelirse Kasım ayının kalan günleri ve Aralık ayı içerisinde taşıt kredisinde daha yüksek faiz oranları duyurulması mümkün. Bunun dışında faiz indirimi durumunda ise kredi faiz oranlarında indirim gelebilir. Ekonomistler ise Merkez Bankası'nın Kasım ayında faiz artırımı kararı alabileceğini ifade ediyorlar. Emlak365.com


Yorumlar (0)