Fiyatlar Düşmüşken 2. El Binek Araba Almak İsteyenler! Akbank'tan 60 Ay Ödemeli 60 Bin TL Taşıt Kredisi

Araba almak isteyenler için taşıt kredilerini Akbank'tan kullanmak istediklerinde bankanın oluşturduğu ödeme planında yüzde 1.

Fiyatlar Düşmüşken 2. El Binek Araba Almak İsteyenler! Akbank'tan 60 Ay Ödemeli 60 Bin TL Taşıt Kredisi

Araba almak isteyenler için taşıt kredilerini Akbank'tan kullanmak istediklerinde bankanın oluşturduğu ödeme planında yüzde 1.53 faiz oranı uygulanıyor. Bu faiz oranı ve Akbank taşıt kredisi avantajları ile 60 bin TL kredi ödeme planı haberimizde.

Araba alacak olan vatandaşlar için Akbank hem sıfır hem de ikinci el taşıt kredisi veriyor. İkinci el araç sektöründe yeni pandemi yasakları, talebin azalması ve sıfır fiyatların düşmesi nedeniyle fiyat indirimleri gelmeye başladı. Bu dönemde ikinci el araç almak isteyenler için Akbank taşıt kredisi imkanlarını aktarıyoruz.AKBANK TAŞIT KREDİSİYLE İKİNCİ EL ARAÇ ALIMIAkbank müşterilerinin ikinci el araç alımlarına 60 ay vadeli kredisiyle aracılık ediyor. Bankanın sağladığı kredi fırsatında iki farklı kampanya bulunuyor. Birinci kredi paketi sadece sıfır araç alımlarında geçerli. İkinci kredi kampanyası ise 5 yaşına kadar olan ikinci el araba alımlarında sağlanıyor. Ne kadar kredi kullanabileceğini merak eden vatandaşlar için kredi kullanım limitlerini de açıkladı. İkinci el araç alımlarında da sıfır araç alımlarında banka aracın değerine göre kredi sağlıyor. Eğer aracın değeri 120 bin TL'den daha yüksek ise Akbank alınacak arabanın yüzde 70'i için kredi sağlıyor. Eğer alınacak aracın değeri 120 bin TL'den daha pahalı ise banka arabanın değerinin yüzde 50'si oranında kredi sağlıyor. Akbank Taşıt Kredisi KoşullarıAkbank sitesinden araç alımında kullanılacak kredi için talep edilen şartları "18 yaşından büyük olunmalı, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır. Gelir belgelenmelidir. Kredinin taksidi, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50'sini geçmemelidir. Kredi hayat sigortası yaptırılır. Kasko Sigortası yaptırılır (Sigorta, vadesinin bitiminde kredi vadesi süresince yenilenir). Gerçek kişilere Ferdi kaza sigortası yaptırılır. Satın alınan araç üzerine rehin konulur." oalrak açıkladı. 60 AY VADELİ 60.000 TL KREDİ KULLANIMI

Emlak365.com


Yorumlar (0)