Garanti Bankası Sıfır ve 2. El Araç Almak İsteyenlere Özel Taşıt Kredisi Kampanyası Başlattı!

Araç sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyası başlattı.

Garanti Bankası Sıfır ve 2. El Araç Almak İsteyenlere Özel Taşıt Kredisi Kampanyası Başlattı!

Araç sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Garanti Bankası taşıt kredisi kampanyası başlattı. Hem sıfır hem de ikinci el araç almak isteyen kişilere yönelik olarak düşük faizli kredi desteği veriyor.

Düşen araba fiyatları sonrası vatandaş konut alımına yönelirken bankaların da araç kredisi kampanyaları da yakından takip ediliyor. En kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası taşıt kredisi faiz oranları ile cazip seçenekler sunuyor. GARANTİ BANKASI SIFIR ARAÇ KREDİSİ KAMPANYASI VE FAİZ ORANLARI İLE HESAPLAMA Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası hem sıfır hem de ikinci el taşıt kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak kredi desteği sağlıyor. Sıfır araç kredisi çekmek isteyen kişilere uygulanan Garanti Bankası taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.64 olarak belirlendi. Garanti taşıt kredisi faiz oranı hem sıfır hem de ikinci el araç kredisi paketinde yüzde 1,64 olarak uygulanırken kredi vadesi 60 aya kadar seçilebiliyor. 

Garanti Bankası araç kredisi paketinde 36 ay vadeli 40 bin lira kredi çekmek isteyen kişilerin aylık taksit tutarları bin 561 TL olarak belirlendi. Aynı kredi paketinde 60 ay vadeli kredi paketinde ise aylık taksit tutarı ise 1.114 lira olarak uygulanıyor. Garanti Bankası araç kredisi paketinde başvurular tüm şubeler üzerinden yapılırken yine Garanti Bankası internet şubesi üzerinden mobil şube hizmetini kullanan kişiler de online başvuru yapabiliyorlar. Sıfır araç kredisi çekmek isteyen kişilerden proforma fatura istenirken ikinci el taşıt kredisi paketinde ise araç ruhsatı ve noter onaylı satış sözleşmesi kimlik belgesi ve gelir belgesine ek olarak isteniyor. Emlak365.com

Yorumlar (0)