Garanti Bankası'ndan Markalara Özel Faizle Taşıt Kredisi

Garanti BBVA müşterilerine otomobil markasına göre faiz oranı belirleyecek taşıt kredisi sağlıyor. Banka ayrıca bayiden taşıt kredisi sağlayarak kredi taleplerine anında yanıt veriyor.

Garanti Bankası'ndan Markalara Özel Faizle Taşıt Kredisi
Araba alacaklara özel Garanti BBVA taşıt kredisi kampanaysı bulunuyor. Banka müşterilerine bayiden doğrudan kredi imkanı sağlanıyor. Kısa süreli yanıt sistemi ile müşteriler araba almak için ne kadar kredi kullanabileceklerini ve hangi faiz oranlarından yararlanabileceklerini öğreniyorlar.

Garanti BBVA tarafından sağlanan taşıt kredisi sisteminde güncel kampanya detayları şu şekilde;

BAYİDEN ANINDA TAŞIT KREDİSİ

Garanti BBVA tarafından sağlanan anında kredi kampanyası, bankanın anlaşmalı olduğu araç bayilerinde geçerli. Markaların farklı illerde yer alan bayilerinden alınacak araçlarda Garanti BBVA özel kredi sağlıyor. Her şehirde çok sayıda bayiden kredi kullanım olanağı sağlayan banka, bu bayilere özel olanaklar da sunuyor.

Anlaşmalı bayiler ve markalardan araç alacaklar için ayrıca hızlı yanıt sistemi bulunuyor. Resmi tatillerde, cumartesi günü yapılacak başvuruların da değerlendirdiği bu kredi kampanyasında banka şubesine gitmeye gerek olmuyor. Kredi doğrudan bayi aracılığıyla kullanılıyor.

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Bankanın sağladığı kredi özelliklerine dair ilk bilinmesi gereken nokta söz konusu kredinin hem araçlarda hemde motosiklet alımlarımda geçerli olması. Garanti BBVA anlaşmalı bayilerden kullanılacak kredilere dair açıklamasında şu bilgileri verdi.

* Bireysel amaçlı ve TL cinsinden taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

* Hayat sigortası veya Kredi Koruma Güvencesi (işsizlik sigortası), Kasko ve Zorunlu trafik sigortalarını yaptırabilir, sigorta masraflarını taşıt kredisi taksitlerinize dahil edebilirsiniz.

* Hızlı ve kolay bir süreç ile, aracınızı ve kendinizi güvence altına alan sigorta ürünlerine kredi ile ulaşma imkanının yanı sıra faiz indirimi avantajından da faydalanabileceksiniz.

* Markalara özel sunduğumuz kampanya seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Cumartesi günleri ve resmi bayramlarda da başvuru yapabilirsiniz.

NASIL KULLANILIR?

Garanti BBVA tarafından sağlanan taşıt kredisi kullanımlarına dair liste bankanın web sitesinden açıklandı. O listede yer alan markalardan araba alacaklar anlaşmalı bayiler üzerinden araç almak istediklerinde, hem özel faiz oranları hemde yukarıda yer alan avantajlardan faydalanabilecekler.

Garanti BBVA'nın anlaşmalı olduğu bankalar; Borusan, Toyota, Honda, Hyundai, Infiniti, Kia, Mazda,  Mitsubishi, Nissan, Ssangyong, Subaru, Suzuki. Banka tarafından sağlanan taşıt kredisi için yukarıda yer alan araç markalarının anlaşmalı bayilerine gidilmesi gerekiyor. Liste bankanın web sitesinde mevcut.
Yorumlar (0)