Garanti BBVA'da 60 Ay Vadeli 50.000 TL Taşıt Kredisi İçin Kaç Lira Aylık Ödeme Yapılır?

Yeni bir otomobil almak isteyen vatandaşlara finansman desteği veren Garanti BBVA taşıt kredisi kampanyası ile dikkatleri çekmeyi başaran finans kuruluşları arasında yer alıyor. Garanti BBVA'an taşıt kredisi kullanan müşteriler ne kadar maliyet ile karşı karşıya kalıyorlar?

Garanti BBVA'da 60 Ay Vadeli 50.000 TL Taşıt Kredisi İçin Kaç Lira Aylık Ödeme Yapılır?

Türkiye'de son dönemlerde artış gösteren otomobil satışları bankalar tarafından sağlanan taşıt kredileri ile oldukça yüksek rakamlara ulaştı. Rekor seviyelerde gerçekleşen otomobil satışlarındaki satış hızı devam ederken vatandaşların talepleri yoğun bir şekilde sürüyor.

60 AY VADELİ AYLIK 1,44 FAİZLİ TAŞIT KREDİSİ

Müşterilerine taşıt kredisi imkanı veren bankalardan olan Garanti BBVA bu finansman desteğinde 60 aya kadar vade uyguluyor. Sıfır kilometre araçlar için geçerli olan taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler yüzde 1,44 aylık faiz oranı ile karşılaşıyorlar.

1.345 TL TAKSİTLE 50.000 TL KREDİ!

Garanti BBVA'dan 60 ay vadeli 50.000 TL taşıt kredisi kullanan müşteriler her ay 1.345 TL kredi taksiti ödüyorlar. Müşteriler vade sonunda ise 50.000 TL taşıt kredisi kapsamında bankaya toplamda 80.715 TL ödeme yapmış oluyorlar.

Garanti BBVA taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler başvurularını bankanın tüm kanalları aracılığı ile gerçekleştirebiliyorlar. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ve banka şubeleri aracılığı ile taşıt kredisi başvurusu yapılabiliyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)