Garanti BBVA Müşterilerine 60 Bin TL 2. El Taşıt Kredisi 1.793 TL Aylık Taksitle Veriliyor

İkinci el otomobil satın almayı düşünen vatandaşlar bankalardan hangi şartlarda taşıt kredisi kullanabileceklerine dair kapsamlı bir araştırma yapıyorlar. Garanti BBVA'nın ikinci el otomobiller için düzenlediği taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Garanti BBVA Müşterilerine 60 Bin TL 2. El Taşıt Kredisi 1.793 TL Aylık Taksitle Veriliyor

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almak artık çok ciddi maliyetleri göze almak anlamına geliyor. Hem fiyatların yüksekliği hem de ÖTV'den dolayı vatandaşların tercihleri mecburen 2. el otomobil piyasası oluyor. 2. El otomobil piyasasından yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar için bazı bankalar taşıt kredisi kampanyası düzenleyerek müşterilerine finansman desteği sağlıyorlar.

2. EL OTOMOBİL ALACAKLARA TAŞIT KREDİLERİ GRANTİ BBVA'DAN

İkinci el otomobil satın almak isteyen vatandaşlar için finansman desteği sağlayan bankalardan birisi de Garanti BBVA oldu. İkinci el araç satın almayı düşünen müşterilerine araç alımında eksik kalan tutarları taşıt kredisi olarak sunan Garanti BBVA son günlerin ilgi çekici taşıt kredisi kampanyalarından birisine devam ediyor. Müşteriler oldukça cazip imkanlarda Garanti BBVA'dan taşıt kredisi kullanabiliyorlar. 

GARANTİ BBVA TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Garanti BBVA'dan yapılan taşıt kredisi kampanyası bilgilendirmesine göre müşteriler 2. el otomobiller için kredi kullanabiliyorlar. Son yapılan düzenlemeler ile beraber müşteriler kasko değeri 120 Bin TL'nin altındaki ikinci el otomobiller için taşıt kredisi kullanıp bu kredinin geri ödemesini 60 ayda yapabiliyorlar. Bu şekilde daha düşük tutarlarda taksitlerle bir ikinci el otomobil satın alınabiliyor. 

GARANTİ BBVA 60 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

İkinci el otomobil satın almak için taşıt kredisi kullanırken Garanti BBVA'yı tercih eden müşterilere cazip imkanlar sunuluyor. Buna göre bu müşterilere kullandıkları taşıt kredilerinde aylık yüzde 1,80 faiz uygulanıyor. Bu kapsamda 60 ay vadeli ikinci el taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.793 TL kredi faizi ödüyorlar. Toplam 5 yıl boyunca devam edecek olan kredi geri ödemelerinin sonunda müşterilerin 60 Bin TL taşıt kredisiiçin bankaya ödeyecekleri toplam tutar ise 107.615 TL oluyor. 

Yorumlar (0)