Halkbank 1.595 TL Taksitle 50 Bin TL Taşıt Kredisi İle Otomobil Sahibi Yapıyor

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler için bankaların taşıt kredisi kampanyaları devam ediyor. Hayallerindeki otomobillere kavuşmak isteyen vatandaşlar için Halkbank tarafından uygun şartlarda taşıt kredisi veriliyor. Halkbank taşıt kredisi hangi şartlarda alınır?

Halkbank 1.595 TL Taksitle 50 Bin TL Taşıt Kredisi İle Otomobil Sahibi Yapıyor

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar finansal destek arayışlarını sürdürüyorlar. Bu konuda da bankalar tarafından verilen taşıt kredisi kampanyaları vatandaşların dertlerine çare oluyor. Taşıt kredisi kullanan vatandaşlar taksitle kredi geri ödemesini yaparak kolay bir şekilde hayallerindeki otomobillere kavuşabiliyorlar.

Bankalar arasında taşıt kredisi kampanyaları ile büyük bir rekabet yaşanıyor. Uygun şartlarda taşıt kredisi veren bankalar diğer bankaların önüne geçmeyi başarıyorlar. Bu şekilde meydana gelen rekabetten ise en çok vatandaşlar yararlanıyorlar. Bankalar arasında en uygun taşıt kredisi kampanyalarından birisini de Halkbank yapıyor. Halkbank'a taşıt kredisi başvurusu yapan vatandaşlar uygun imkanlarla kredi kullanarak yeni bir otomobil sahibi olabiliyorlar.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bu kredi kampanyasından elde edecekleri avantajları merak ediyorlar. Müşteriler dilerlerse artan taksitli veya azalan taksitli ödeme planlarını seçerek kolay bir şekilde kredi geri ödemesini yapabiliyorlar. Ayrıca Halkbank tarafından müşterilere iki ayrı faiz seçeneği de veriliyor. Taşıt kredilerini kredi tahsis ücretli olarak kullanan müşteriler aylık yüzde 1,58 faiz ile karşılaşırken kredi tahsis ücretsiz seçeneğini tercih eden müşterilere aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor.

HALKBANK 50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanmaya karar veren müşteriler maliyet hesaplamasını merak ediyorlar. 48 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisini tahsis ücretli olarak kullanan müşterilere aylık yüzde 1,58 kredi faizi uygulanıyor. Bu şartlarda müşteriler aylık olarak 1.595 TL kredi taksiti ödüyorlar. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyen müşterilere ise Halkbank yüzde 1,60 kredi faizi uyguluyot. Bu durumda da müşteriler 48 ay vadeli 50 Bin TL kredi için aylık 1.603 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Yorumlar (1)
Dilsah 3 hafta önce
Araba almak istiyorum biraz peşinat vererek nasil alirim yardimci olurmusunuz