Halkbank Müşterileri İçin 100 bin TL Araç Kredisi Kampanyası Başladı!

Halk Bankası kendi müşterileri için 100 bin TL limitli araç kredisini 60 ay vade ve %1,54 faiz oranı üzerinden aylık 3.

Halkbank Müşterileri İçin 100 bin TL Araç Kredisi Kampanyası Başladı!
Halk Bankası kendi müşterileri için 100 bin TL limitli araç kredisini 60 ay vade ve %1,54 faiz oranı üzerinden aylık 3.090’lik TL taksitler ile sunuyor. Bu kampanyadan yararlanmak için Halkbank kredi kartı sahibi olmak veya Halkbank’ta maaş hesabına sahip olmak gerekiyor. Aynı zamanda vadeli veya vadesiz mevduat hesabı olan müşterilerde krediye başvuru yapabilecekler.

Halkbank Taşıt Kredisinin Diğer Krediler İle Karşılaştırması

Ziraat Bankası'na bakıldığında 100 bin TL sıfır araç kredisinin %1,54 faiz oranı ile verildiği görülüyor. Diğer yandan 100 bin TL sıfır araç alım kredisi İş Bankası tarafından %1,55, Vakıf Katılım tarafından %1,55, Ziraat Katılım Bankası’nda ise %1,58 faiz oranı ile veriliyor.

Halkbank müşterileri için uyguladığı %1,54 faz oranı ile tüm bu bankalardan daha avantajlı bir araç kredisini sunmaya başladı. Şuan ise kredi için müracaatlar Halkbank şubelerinden evrak teslimi ile kabul ediliyor.

Kampanyalı Halkbank araç kredisi sayesinde, İş Bankası ve diğer bankaların aylık taksit ortalamalarında yer alan 3.160 TL’lik taksitler ise 3.090 TL rakamına kadar geriledi. Vatandaşların bu krediye başvurabilmeleri için belirli şartlara uygunluk sağlamaları gerektiği açıklandı.

Krediye Başvuru Şartları

Krediye başvuru şartları ele alındığında TC vatandaşı olma, 18 yaşını doldurmuş olma, ehliyete sahip olma, aylık gelire sahip olma ve bunu maaş bordrosu ile kanıtlama maddeleri görülüyor. Şartlara uygunluk taşıyanlar kredi için başvuruları Halkbank şubelerinden yapabiliyorlar.

Kredinin Başvuru Adımları

Başvuru için TC kimlik kartı, maaş bordrosu, ikamet belgesi ve isme gelmiş bir adet fatura ile birlikte kişi kendisine en yakın Halkbank şubesine ziyaret gerçekleştirecek. Burada kredi departmanı müşteri temsilcileri ile görüşme sağlanıp, ‘’Halkbank kampanyalı araç kredisi başvuru formu’’ doldurulup, teslim ediliyor. Ardından 7 iş günü içinde onay almak ve krediyi kullanmak mümkün oluyor.
Yorumlar (0)