Halkbank Şimdi Al Mart 2021'de Öde 3 Ay Ertelemeli Yeşil Işık Taşıt Kredisi!

Araç sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Halkbank taşıt kredisi kampanyası ile 3 ay ödemesiz dönemli kredi kullanma imkanı sundu.

Halkbank Şimdi Al Mart 2021'de Öde 3 Ay Ertelemeli Yeşil Işık Taşıt Kredisi!
Araç sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Halkbank taşıt kredisi kampanyası ile 3 ay ödemesiz dönemli kredi kullanma imkanı sundu. Şimdi al 3 ay sonra öde Mart 2021 ilk taksit ödemeli araç kredisi kampanyası haberimizde...

Taşıt kredisi çekerek araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Halkbank yeni bir kredi kampanyası başlattı. Başlatılan kredi kampanyası kapsamında isteyen kişilere 3 ay ertelemeli taşıt kredisi desteği sağlanacak.

HALKBANK YEŞİL IŞIK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI: ŞİMDİ AL MART 2021'DE ÖDE KREDİ DESTEĞİ 

Halk Bankası taşıt kredisi kampanyası kapsamında kredi çekerek araç sahibi olmak isteyen kişilere hem sıfır hem de ikinci el araç alımlarına yönelik uygun faizli kredi desteği sağlanacak. Yeşil Işık Taşıt Kredisi sıfır kilometre araçlar ve ikinci el araçlar için olmak üzere iki farklı paketi kullanıma sundu.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI YÜZDE KAÇ?

Araç sahibi olmak için Halkbank araç kredisi paketinden yararlanan kişiler için aylık taksit tutarı sıfır araç kredisi faiz oranı yüzde 1.77 olarak uygulanacak.

İkinci el araç almak isteyen kişiler için ise Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi faiz oranı yüzde 1.79 olarak uygulanacak.

Kampanyadan yararlanan kişiler 30 bin lira taşıt kredisi çekmek isteyen kişilerin aylık taksit tutarları 889,14 TL ödeyecekler.

3 ay ertelemeli taşıt kredisi çeken kişilerin ilk taksit ödemeleri ise Mart 2021 itibari ile başlayacak.

HALKBANK ARAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Halkbank taşıt kredisi başvurusu yeşil ışık araç kredisi kampanyasından yararlanacak kişiler başvurularını Halkbank şubeleri üzerinden yapacaklar.

HALKBANK 2.EL ARAÇ KREDİSİ İÇİN YAŞ SINIRI KAÇ?

İkinci el araç kredisi için Halkbank araç kredisi yaş sınırı olarak 7 yaş sınırı uygulanmaktadır.

Emlak365.com
Yorumlar (0)