Halkbank'tan Sıfır Ve İkinci El Otomobiller İçin 50 Bin TL Taşıt Kredisi Kampanyası

Otomobil satın almak isteyen vatandaşlar taşıt finansmanı veren bankaları araştırmaya devam ediyorlar. Hangi bankalardan otomobil satın alırken taşıt kredisi kullanılır? Halkbank'ın taşıt kredisi kampanyası ile kredi çekmek avantajlı mıdır? 

Halkbank'tan Sıfır Ve İkinci El Otomobiller İçin 50 Bin TL Taşıt Kredisi Kampanyası

Türkiye'de otomobil satışlarına her zaman yüksek ilgi olmuştur. Araçlarını yenilemek isteyenler veya ilk defa araba alacak olanlar ihtiyaç duydukları finansmana bankalar aracılığı ile ulaşabiliyorlar. Bankaların düzenledikleri taşıt kredisi kampanyaları bu nedenle çok büyük bir ilgi görüyor. 

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Taşıt kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar kendilerine en düşük maliyeti sunan bankayı öğrenmek istiyorlar. Bu şekilde zaten yüksek olan otomobil fiyatlarına bir de yüksek kredi maliyetleri eklemek istemeyen vatandaşlar taşıt kredisi kampanyalarını en ince ayrıntısına kadar araştırıyorlar. Halkbank da uygun imkanlarla taşıt kredisi verme özelliği ile son dönemlerde nam yapan bankalar arasında kendisini buldu.

Kamu bankası olması nedeniyle kredi faizlerini olabildiğince düşük tutmaya çalışan Halkbank taşıt kredisi kampanyası ile de müşterilerine önemli imkanlar sağlıyor. Halkbank'tan taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya aylık yüzde 1,58 kredi faizi ödüyorlar. Piyasa şartlarına göre oldukça makul olan bu faiz oranı Halkbank'ı diğer bankaların önüne geçiriyor. 

Halkbank taşıt kredisi kampanyasının en önemli özelliği uygun faiz imkanı tanıması olmuyor. Ödeme koşulları açısından da Halkbank müşterileri çeşitli imkanlara sahip olabiliyorlar. Halkbank'tan taşıt kredisi kullanan müşteriler öncelikle bu kredi taksitlerini 2 ay erteleyebiliyorlar. Bunun yanında esnek ödeme seçeneklerini de kullanan vatandaşlar çok rahat bir şekilde, bütçelerini yormadan, kendilerini sıkıntıya sokmadan taşıt kredisi geri ödemelerini yapabiliyorlar.

50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA 

Halkbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli sıfır kilometre otomobiller için 50 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.595 TL kredi taksiti ödüyorlar. Aynı şartlarda ikinci el otomobiller için kredi kullanıldığında ise banka tarafından müşterilere aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. Yine 48 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisinin ikinci el otomobiller için aylık taksi tutarı ise 1.603 TL oluyor.

Yorumlar (0)