Halkbank'tan Yeni Taşıt Kredisi Kampanyası! Sıfır Ve 2. El Araçlar İçin Finansman Desteğİ!

Otomobilini değiştirmek isteyenler veya yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar için Halkbank tarafından yeni bir taşıt kredisi kampanyası başlatıldı. Yeni kampanya kapsamında müşterilere 2 ay taksit erteleme imkanı tanınırken kredi şartları kamuoyuna duyuruldu.

Halkbank'tan Yeni Taşıt Kredisi Kampanyası! Sıfır Ve 2. El Araçlar İçin Finansman Desteğİ!

Türkiye'de son dönemlerde otomobil satın almak isteyen vatandaşlar bankaların taşıt kredisi kampanyalarına yoğun bir talepte bulunuyorlar. Son dönemlerde meydana gelen ekonomik gelişmeler neticesinde de bankalar taşıt kredisi kampanyalarında değişiklik yaptılar.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ ŞARTLARI

Halkbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında yeni bir kampanya duyururken bu yeni kampanyanın yeni şartları bulunuyor. Bu kapsamda taşıt kredisi kullanan müşterilere ilk taksiti 2 ay erteleme imkanı tanınıyor.

AYLIK YÜZDE 1,17 FAİZ

Sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için taşıt kredisi veren Halkbank iki tür araçlardan için de farklı şartlar belirledi. Sıfır kilometre taşıtlar için Halkbank'tan taşıt kredisi kullanacak olan müşterilere 60 aya kadar vade seçeneği sunulurken aylık yüzde 1,17 kredi faizi uygulanıyor.

Halkbank tarafından ikinci el araçlar için verilen taşıt kredilerinde de 60 aya kadar vade seçeneği sunulurken bu krediler için aylık faiz oranı yüzde 1,18 olarak açıklandı.

Yeni bir araç almak amacıyla Halkbank'tan taşıt kredisi kullanarak finansman desteği almak isteyen müşterilerin banka şubelerine giderek başvuru yapmaları gerekiyor.

Emlak365.com