Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası 2019

Araba almak isteyenler dikkat! Halkbank sıfır araç kredisi kampanyası başladı.

Halkbank  Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası 2019

Araba almak isteyenler dikkat! Halkbank sıfır araç kredisi kampanyası başladı. İşte sıfır ve ikinci el araç kredisi güncel faiz oranları ve kredi hesaplama!

Yükselen döviz kurları en çok otomotiv sektörünü etkilerken fiyatı artan sıfır otomobilleri satmak nerede ise imkansız hale geldi. Oluşan bu olumsuz havaya eklenen yüksek taşıt kredisi faiz oranları otomobil satış rakamlarının deyim yerindeyse dibe vurmasına neden oldu. Halkbank Araç Kredisi Kampanyası Bu süreçte otomotiv markalarının en büyük destekçisi kamu bankaları oldu. Kamu bankaları özel bankalara oranla daha düşük taşıt kredisi faiz oranı uygularken bunlardan biri de Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası oldu. Halkbank müşterilerine özel olarak araç kredisi çekerek araba sahibi olmak isteyen kişilere özel olarak indirimli araç kredisi faiz oranı seçenekleri sunuluyor. Krediden yararlanmak isteyen kişilerin Halkbank şubeleri üzerinden başvuruda bulunmaları ya da anlaşmalı satış ofisleri üzerinden araç satış sözleşmesi imzalamaları yeterli oluyor. Halkbank Sıfır Araç Kredisi Kampanyası Sıfır araç kredisi çekmek isteyen kişilere özel olarak Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası ile yüzde 1.99 araç kredisi faiz oranı ile kredi kullanma oranı sunuyor. Halkbank taşıt kredisi kampanyası ile sıfır araç kredisi almak isteyen kişiler için 60 ay vadeli taşıt kredisi kullanma imkanı da sağlanmış oluyor. Kampanyadan yararlanarak araç kredisi çeken kişilerin 60 ay vadeli 40 bin lira taşıt kredisi kullanmaları durumunda ise aylık ödemeleri 1.261 lira olarak gerçekleşiyor. Kredi faiz oranı yüzde 1.99 üzerinden hesaplanıyor. 

Halkbank İkinci El Araç Kredisi Kampanyası Bir diğer araç kredisi seçeneği ise ikinci el araç satın almak isteyen kişilere sunulan Yeşil Işık Taşıt Kredisi 2. El kampanyası olarak öne çıkıyor. Bu kampanya ile ikinci el araç satışları için finansman desteği sağlayan banka yüzde 2 araç kredisi faiz oranı seçeneği sunuyor. 

Emlak365.com
Yorumlar (0)