HSBC Bank Sıfır ve İkinci El Kefilsiz Araba Kredisi

Banka kredisiyle araç alacaklar için HSBC Bank yeni dönem kredi paketi ile aracılık ettiğini ilan etti.

HSBC Bank Sıfır ve İkinci El Kefilsiz Araba Kredisi
Banka kredisiyle araç alacaklar için HSBC Bank yeni dönem kredi paketi ile aracılık ettiğini ilan etti. Bankanın resmi web sitesinden duyurulan kredi paketinde hem sıfır araç alımlarına hemde ikinci el araç alımlarına özel kredi sağlandığı ilan edildi.

Bankanın kredi faiz oranı başta olmak üzere tüm kredi özellikleri ve yıllık maliyet tablolarını derledik. İşte araba alacaklara HSBC Bank taşıt kredisi.

ARABA ALACAKLARA HSBC BANK TAŞIT KREDİSİ

HSBC Bank araba alacak olan müşterilerinin sıfır veya ikinci el araç alımlarına kefil ve ek koşul olmadan kredi sağlıyor. Ancak gerekli görmesi durumunda müşterilerden kefil, ek teminat isteyebilir. Kredi kullanımları alınacak aracın ipotek ettirilmesi ile sağlanabilecek. Müşterilerin alacakları arabanın tutarına göre kredi limiti sağlayacak banka, müşterilerin yüzde 30 veya yüzde 50 oranında peşinatla istedikleri aracı alabileceklerini duyurdu. kredi kullanımlarında uygulanacak hesaplama formülü şu şekilde;

* 0 km. taşıt alımlarında, aracın değeri 100,000 TL'nin üzerinde ise 120,000 TL'sına kadar olan kısmı için %70, 100,000 TL'sı üzerindeki tutar için %50’sini, kredi olarak kullanabilirsiniz. 2. el taşıt alımlarınızda ise kasko bedelinin maksimum TL kredilerde %70'ini, kredi olarak kullanabilirsiniz.

KREDİ FAİZ ORANI

HSBC Bank tarafından şubat sonu itibariyle uygulanan taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.90. Bu faiz oranı hem sıfır araç alımları hemde ikinci el araç alımları için geçerli olacak. Banka kredi faiz oranlarına dair açıklamasında "Uygun faiz oranı avantajının yanı sıra, "erken ödeme", "ara ödeme" ve otomatik ödeme kolaylığından yararlanırsınız." bilgisini verdi. Banka ayrıca müşterilerinin talep etmesi durumunda Kredili Hayat Sigortası ile ecelen/kaza sonucu yaşam kaybı, tam ve daimi maluliyet risklerine karşı güvence sağlıyor.

ÖRNEK MALİYET TABLOSUHSBC Bank kefilsiz taşıt kredisi başvuruları banka şubelerinden yapılacak. bankanın web sitesi üzerinden detaylı bilgi alabilecek vatandaşlar ön başvuru işlemlerini elektronik kanallardan gerçekleştirebilirler. Ancak kredi kullanımı şubeler üzerinden olacak.
Yorumlar (0)