HSBC Bank'tan 0.99 Faiz Oranı İle Doğa Dostu Taşıt Kredisi Kampanyası

Araba sahibi olmak isteyen kişiler yükselen faiz oranları nedeni ile zorlanırken HSBC Bank Doğa Dostu Taşıt Kredisi Kampanyası ile yüzde 0.99 faiz oranı ile araba sahibi olma imkanı sundu. Doğa dostu taşıt kredisi kampanyası nedir, elektrikli ve hibrit araçlara özel 0.99 araç kredisi fırsatı başvuru şartları neler?

HSBC Bank'tan 0.99 Faiz Oranı İle Doğa Dostu Taşıt Kredisi Kampanyası
Bankaların taşıt kredisi faiz oranları yükselişini sürdürürken HSBC Bank doğa dostu taşıt kredisi kampanyası kapsamında 0.99 faiz oranı ile taşıt kredisi desteği sunacağını duyurdu. Kampanya kapsamında elektrikli veya hibrit araç almak isteyen kişilere daha düşük faiz oranları ile kredi desteği sunulacağı ilan edildi.

DOĞA DOSTU TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

HSBC Bank tarafından duyurulan kredi kampanyası kapsamında elektrikli ya da hibrit araç almak isteyen kişilere özel olarak daha düşük faizli taşıt kredisi desteği sunulacağı ilan edildi. Kampanya kapsamında elektrikli veya hibrit taşıt alımlarında 0 km. araçlarda proforma fatura tutarının, 2. el araçlarda kasko değerinin 120 bin lirasına kadar olan kısmı için yüzde 70’i kadar, 120 bin lirasını aşan kısmı için yüzde 50’si tutarında kredi kullanabilme imkanı sunulacak.

Kampanya 1 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar araç kredisi başvuru formu dolduran kişilere yüzde 0.99 faiz oranı ile elektrikli araç ve hibrit araç alma imkanı sunulurken hem sıfır hem de ikinci el taşıt kredisi desteği sağlanacak.36 ay vadeli taşıt kredisi kampanyası desteğinden yararlanmak isteyen kişilerin 750 bin liraya kadar olan fiyatlı araçlı almalardan gerekirken fatura değeri 750 bin lirayı aşan araçlarda ise taşıt kredisi vadesi 24 ay vadeli ile sınırlandırılacak. İkinci el taşıt kredisi almak isteyen kişiler için ise aracın yaşı ile beraber toplanacak olan kredi vadesinin en fazla 9 yıl olması şartı aranacak. Yani 7 yaşındaki ikinci el araç alacak bir kişi en fazla 24 ay vadeli kredi desteğinden yararlanabilecek.
Yorumlar (0)