ICBC Turkey Müşterileri 1.576 TL Taksitle 50 Bin TL Taşıt Kredisi Kullanıyorlar

Otomobillerini sıfır kilometre araçlarla değiştirmek veya yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar taşıt kredisi imkanlarını araştırıyorlar. Taşıt kredisi kampanyası ile dikkat çeken ICBC Turkey çeşitli avantajlarla müşterilerinin ayaklarını yerden kesiyor.

ICBC Turkey Müşterileri 1.576 TL Taksitle 50 Bin TL Taşıt Kredisi Kullanıyorlar

Türkiye'de otomobil satın almak isteyen vatandaşlar taşıt kredisi kampanyalarını araştırıyorlar. Otomobil fiyatlarına yeni zamlar gelmeden hemen önceyeni araçlarını satın alıp zarar etmek istemeyen müşterilere cazip koşullarda taşıt kredileri veriliyor. Bu nedenle vatandaşlar hangi bankanın hangi avantajları temin ettiğini öğrenmek istiyorlar. Bunun için de taşıt kredisi kampanyaları en çok aranılan konular arasında bulunuyor.

YENİ ARABAM KREDİSİ KAMPANYASI

Taşıt kredisi kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken bankalardan birisi de ICBC Turkey oldu. ICBC Turkey'in düzenlediği Yeni Arabam Kredisi ile müşteriler uygun imkanlarla taşıt finansmanı bulabiliyorlar. Bu kredinin özellikleri ise banka tarafından duyuruldu. Buna göre sıfır kilometre araçlar için anahtar teslim fiyatının 120 bin TL'ye kadar olan kısmının yüzde 70'i, 120 Bin TL'nin üzerinde kalan kısmın ise yüzde 50'si kredilendirilebiliyor. Ayrıca bu krediler için müşterilere en uygun ödeme imkanları sunuluyor.

ICBC TURKEY TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

ICBC Turkey taşıt kredisi kampanyasının özellikleri merak ediliyor. Buna göre banka tarafından taşıt kredisi talebinde bulunan müşterilere 60 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Ancak bunun belirli şartları bulunuyor. Araç fatura değeri 120in TL'nin altındaki otomobiller için bu imkan sunuluyor. Araç fatura değeri 120 Bin TL ile 300 Bin TL arasındaki otomobiller için azami 48 ay vade imkanı veriliyor. Ayrıca Yeni Araban Kredisi kapsamında hem sıfır kilometre araçlar için hem de ikinci el araçlar için kredi kullanılabiliyor.

50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA!

ICBC Turkey'den taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,99 faiz oranı uygulanıyor. 60 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.576 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu şartlarda kullanılan taşıt kredisinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 33 olarak açıklandı.

Yorumlar (0)