İlk 12 Ay Sadece Faiz Ödemeli Taşıt Kredisi Kampanyası Odeabank'ta

Türkiye'de sıfır ve ikinci el otomobil satın almak isteyen vatandaşlar taşıt kredisi kampanyalarını araştırmaya devam ediyorlar. Odeabank'ın ilk 12 ay sadece faiz ödemeli taşıt kredisi kampanyası yoğun ilgi görüyor. İşte Odeabank taşıt kredisi kampanyasının özellikleri...

İlk 12 Ay Sadece Faiz Ödemeli Taşıt Kredisi Kampanyası Odeabank'ta

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar taşıt kredisi kampanyalarını araştırmaya yönelik sorgulamaları devam ediyor. Uygun finansman kaynaklarını bulmak isteyen vatandaşlar yeni bir araç alımında kendilerine destek olacak bankaların şartlarını öğrenmek istiyorlar. Son dönemlerin en cazip taşıt kredisi kampanyalarından birisine de Odeabank imza attı. 

İLK 12 AY SADECE FAİZ ÖDENİYOR

Odeabank tarafından hem sıfır kilometre otomobillere hem de ikinci el otomobillere taşıt kredisi veriliyor. 48 aya kadar varan vade seçenekleri iler verilen taşıt kredisi için Odeabank müşterilerine çok kolay ödeme imkanları sunarak fark yaratıyor. 

Sadece faiz ödemeli taşıt kredisi veren Odeabank müşterilerin bütçesini yormuyor. Taşıt kredisi kullanan müşteriler ilk 12 ay boyunca yalnızca faiz ödemesi yapıyorlar. Bu şekilde otomobil satın alan vatandaşlar 1 yıl boyunca ağır kredi taksitleri altında kalmamış oluyorlar. İlk 12 aylık taksitlerde Odeabank müşterileri ana para ödemesi yapmıyorlar. 

KREDİLENDİRME MİKTARLARI BELİRLENDİ

Odeabank tarafından yapılan taşıt kredisi bilgilendirmesine göre satın alınacak otomobilin nihai fatura bedelinin 100 Bin TL'lik kısmı için yüzde 70, 100 Bin TL'yi aşan kısmı için ise yüzde 50 kredilendirme yapılabiliyor. İkinci el otomobillerde ise satın alınacak aracın kasko değerine göre aynı oranlarda kredilendirme yapılıyor. 

Odeabank taşıt kredisi kullanımında satın alınacak olan otomobil üzerinde rehin tesis ediyor. Banka tarafından yapılan bu işlem sırasında müşteriler araçlarına kasko sigortası yaptırmak zorundalar. Bu şekilde Odeabank taşıt kredisini daha sağlıklı bir sitem içerisinde temin ediyor. 

Odeabank taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler bankanın iletişim kanallarından kredi başvurularını yapabiliyorlar. Ancak bu başvurular bir ön başvuru olarak kabul ediliyor. Asıl başvuru için bazı belgelerin bankaya teslim edilmesi gerekiyor. Ardından taşıt kredisi başvurusu için onay süreci başlatılıyor. 

Yorumlar (0)