ING Bank'tan Sıfır Ve İkinci El Araçlar İçin Masrafı Düşük Taşıt Kredisi!

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşların en büyük finansal yardımcısı bankaların taşıt kredisi kampanyaları oluyor.

ING Bank'tan Sıfır Ve İkinci El Araçlar İçin Masrafı Düşük Taşıt Kredisi!

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşların en büyük finansal yardımcısı bankaların taşıt kredisi kampanyaları oluyor. ING Bank da otomobil alımlarında müşterilerine taşıt kredisi imkanı vermeye devam ediyor. ING Bank taşıt kredisi faiz oranı yüzde kaçtır?

Türkiye'de otomobil satın almak isteyen vatandaşlar aradıkları finansman desteğini bankaların taşıt kredisi kampanyalarında bulunuyorlar. Her banka ayrı bir taşıt kredisi kampanyası düzenlerken bazı bankalar uygun koşullarıyla diğerlerinden daha çok ilgi görüyorlar. Bu bankalardan bir tanesi de ING Bank oldu. Düşük faizle taşıt kredisi veren ING Bank'ın taşıt kredisi kampanyasının detayları merak ediliyor.KREDİ ÜZERİNE SİGORTA MASRAFI EKLENMİYOR!ING Bank'ın taşıt kredisi kampanyasına göre sıfır kilometre araçlar ile 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlar kredilendirilebiliyor. Bu kredilendirmenin şartları oldukça avantajlı bir şekilde belirleniyor. Kampanya kapsamında müşterilere verilen taşıt kredisi ürününde ING Bank ferdi kaza sigortası ve hayat sigortası talep etmiyor. Bu durum da kredi maliyetinin aşağıya çekilmesini sağlıyor.60 AY VADE İLE DÜŞÜK AYLIK TAKSİTLERING Bank taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 3 ay ile 60 ay arasında vade seçeneği sunuluyor. Müşterilerin taşıt kredilerinde en çok kullandığı vade seçeneğinin ise 60 ay olduğu bildirildi. Uzun bir döneme yayılan kredi süresi ile daha düşük aylık taksitler ortaya çıkıyor.ING BANK TAŞIT KREDİSİ ÖDEME TABLOSUYeni bir otomobil satın almak için ING Bank'tan 60 ay vadeli 50.000 TL taşıt kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,17 kredi faizi uygulanıyor. Buşartlarda kullanılan kredi kapsamında müşteriler vade süresince her ay 1.239 TL kredisi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise 50.000 TL karşılığında ödenen toplam tutar 74.313 TL oluyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)