İş Bankası'nda 100 Bin TL Taşıt Kredisi İçin Aylık Kaç TL Taksit Ödenir?

Yeni bir otomobil satın alırken finansman desteği almak isteyenler bankalara taşıt kredisi başvurusu yapıyorlar. İş bankası taşıt kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? İş Bankası taşıt kredisi faiz oranı ne kadar?

İş Bankası'nda 100 Bin TL Taşıt Kredisi İçin Aylık Kaç TL Taksit Ödenir?

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak veya otomobillerini değiştirmek isteyen vatandaşlar aradıkları finansman desteğini bankaların taşıt kredisi kampanyalarında buluyorlar. Otomobil fiyatlarına zam geleceğine dair bir beklenti oluşmasından dolayı vatandaşlar ellerini çabuk tutup yeni bri araba satın almak istiyorlar. Zamlarla karşılaşmadan düşük maliyetlerle otomobil satın almak isteyen vatandaşlar bankaların taşıt kredisi kampanyalarının şartlarını araştırıyorlar. Son günlerde de İş Bankası'nın taşıt kredisi kampanyası ilgi görmeye başladı. 

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler taşıt kredisi için mevzuata uygun vadelerde bunu gerçekleştirebiliyorlar. Bu kredi ile satın alınacak otomobilin fatura bedelinin önemli bir kısmı kredilendirilebiliyor. Ayrıca kullanılan kredi çeşitli vadelere bölünerek esnek ödeme koşulları ile kolay bir şekilde ödenebiliyor. Bu yolu tercih eden müşteriler yeni otomobillerini herhangi bir zamma maruz kalmadan hemen satın alabiliyorlar. 

100 BİN TL İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

İş Bankası'ndan 48 ay vadeli 100 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. Bu şartlarda bir taşıt kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 1.924 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonuna gelindiğinde ise müşterilerin ödedikleri toplam tutar 92.371 TL oluyor. Bu kredi için müşterilerde 315 TL kredi tahsis ücreti, 24,82 TL rehin tesis ve 1.750 TL kasko sigortası ücreti olmak üzere 2.089 TL masraf alınıyor. 

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. İş Bankası taşıt kredisi için başvurular banka şubeleri, internet şubesi veya telefon bankacılığı yoluyla yapılabiliyor. Başvuru sırasında müşterilerin ihtiyacı olan yönlendirmeler banka ntarafından yapılarak kısa bir süreiçerisinde taşıt kredisi kullandırımı gerçekleştiriliyor.

Yorumlar (0)