İş Bankası Taşıt Kredisi Yüzde 1,55 Faiz Oranı Uygulaması Mart Ayında Devam Edecek!

İş Bankası avantajlı faiz oranına sahip taşıt kredisini hem kendi banka müşterilerine hem de müşterisi olmayan vatandaşlara aynı koşullar ile sunacak.

İş Bankası Taşıt Kredisi Yüzde 1,55 Faiz Oranı Uygulaması Mart Ayında Devam Edecek!
İş Bankası avantajlı faiz oranına sahip taşıt kredisini hem kendi banka müşterilerine hem de müşterisi olmayan vatandaşlara aynı koşullar ile sunacak. Mart ayı sonuna kadar devam eden %1,55 faizli taşıt kredisinden yararlanmak için başvurular ise şubelerden yapılacak.

Kredinin Ödeme Planı, Şartlar

Şuanda başvuru süreci devam eden kampanyalı kredi ise 40 bin TL değerinde taşıt kredisi alınması halinde %1,55 faiz oranı ve 48 ay vade süresi çerçevesinden aylık 1.248 TL’lik ödeme planı taksitleri hesaplanıyor. Oldukça avantajlı aylık taksitleri sunan krediye başvuru için ise belirli şartları sağlamak gerektiği belirtiliyor.

İlk şart TC vatandaşı olma ve ikinci temel şart 18 yaşını doldurmuş olmak. Krediye başvuru yapacak kişilerin maaş bordrosu veya gelir belgelerini banka sunmaları gerekirken, kredi notlarının düşük olmaması talep ediliyor. Notu düşük olanlar riskli müşteri gurubuna dahil oluyorlar, bu kasamda ise onay almak mümkün olmuyor. Kişinin şuanda yasal takipte yer alan bir kredi kartı veya kredi borcu var ise kampanyalı kredi için onay alması mümkün olmayacak.

Başvuru ve 100 Bin Limitli Alım

Şartları sağlayan vatandaşlar kendilerine en yakın konumda olan İş Bankası şubesine giderek TC kimlik katı fotokopisi, isme düzenlenmiş doğalgaz, elektrik veya telefon faturası, ikamet belgesi, maaş bordrosu ileterek % 1,55 faizli kapmayalı taşıt kredisine başvuracaklar. Şubede doldurulan başvuru formu ardından ise şartlara uyanlara aynı gün kredileri teslim ediliyor.

Diğer yandan kredi 100 bin TL limit üzerinden de %1,55 faiz oranı ve 48 ay vade seçeneği ile alınabiliyor. Bu kapsamda talep edilen aylık ödeme planı taksitleri ise 3.168 TL olarak hesaplanıyor. Avantajlı bir faiz oranı için maksimum 48 ay vade süresinde kullanım şartı bulunuyor. Mart ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanyalı kredi için başvurular başlatıldı.
Yorumlar (0)