İş Bankası'ndan 120 Bin Liraya Kadar 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi

Araba fiyatları yükselmeden araç sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak İş Bankası taşıt kredisi desteği sağlamaya devam ediyor. Düzenlenen kampanya kapsamında 120 bin liraya kadar olan kredi talepleri için 60 ay vadeli araç kredisi desteği veriyor.

İş Bankası'ndan 120 Bin Liraya Kadar 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi
İş Bankası araç kredisi kampanyası kapsamında yeni bir araba satın almak ya da  arabasını yenilemek isteyen kişilere yönelik olarak taşıt kredisi kampanyasını güncelledi. Yapılan güncelleme sonrasında 120 bin liraya kadar olan kredi talepleri için 60 ay vadeli kredi desteği sunulacak.

NİSAN AYI İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI! 

Düzenlenen kampanya kapsamında İş Bankası sıfır ve ikinci el araç almak isteyen kişilere yönelik olarak nihai fatura değerinin 120 bin liraya kadar olan bölümü için yüzde 70'i oranında, 120 bin liranın üzerinde kalan kısmı için ise yüzde 50'i oranında kredi desteği veriliyor.

İkinci el araç kredisi paketinde ek kredi teminatları istenirken sıfır araç kredisi paketlerinde ise sadece satın alınacak olan aracın rehin gösterilmesi yeterli oluyor.

İŞ BANKASI ARAÇ KREDİSİ BAŞVURU EVKRAKLARI NELERDİR?

Kredi çekerek araç sahibi olmak isteyen kişiler için İş Bankası taşıt kredisi başvurusu için dolduracakları araç kredisi başvuru formu, kimlik belgesi aslı ya da fotokopisi, gelir durumunu gösteren belge, sıfır araç kredisi için araca ait proforma fatura, 2. el taşıt kredisi için ise satışı yapan kişiye ait son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi talep ediliyor.İŞ BANKASI ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI YÜZDE KAÇ?

120 bin liraya kadar olan kredi paketinde 60 ay vadeli kredi kullanılmasına olanak sağlanırken 60 ay vadeli 50 bin lira taşıt kredisi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 1.410 lira olarak gerçekleşecek.

Taşıt kredisi faiz oranı ise 36 aya kadar vadeli olarak yüzde 1.50 faiz oranı ile, 60 aya kadar olan kredi paketinde ise yüzde 1,60 olarak uygulanacak.
Yorumlar (0)